Plače zaposlenih na ministrstvu za notranje zadeve

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Al pa s papirjem na ekranu prekriješ del z imeni.
Lahko tud okno brskalnika povlečeš čez rob krana da odreže sporen del.
Rešitev še pa še.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.018
5.232
113
Poglej si podrobno posnetke izpred parlamenta, predvsem v katero smer so policaji obrnjeni, da ti bo bolj jasno, na čigavi strani so.

Zadnjič je bil na prešercu en obrnjen z hrbtom stran od ljudstva, pa jih je kasiral. Verjetno bo kakšen Hojsov palčanec prej pritekel iz smeri ulice, kot pa parlamenta.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.802
-313
113
Zadnjič je bil na prešercu en obrnjen z hrbtom stran od ljudstva, pa jih je kasiral. Verjetno bo kakšen Hojsov palčanec prej pritekel iz smeri ulice, kot pa parlamenta.
Misliš tistega, ki se je slikal z enim protestnikom? In tako žalil na tisoče svojih kolegov . Pa samo 3800€ so mu dali zadnji mesec, res nehvaležnež.
 
Nazadnje urejeno:

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.878
3.402
113
40
Lj
A zdaj je narobe to da so objavili plače ali to da se je zvedelo, da te plače sploh niso majhne?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.802
-313
113
Kje ste sedaj tisti, ki ste pred leti podpirali stavko policajev, češ kako ubogi so, pa kako majhne plače imajo. ?????
Pa limali plačilno listo enega, ki je bil cel mesec v bolniški ????

hehe me prav zanima, kolk ima tisti bolnik plače danes, če kdo uspe poiskat ime :)
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.227
4.712
113
Meni se zdi iz drugih razlogov nesprejemljivo, da je minister objavil plače z imenom in priimkom. To je varnostno tveganje za zaposlene, pa obrnemo tako ali drugače.
Za izboljšanje pogajalskega položaja bi zadoščala tudi objava seznama brez tega podatka.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.497
9.226
113
Meni se zdi iz drugih razlogov nesprejemljivo, da je minister objavil plače z imenom in priimkom. To je varnostno tveganje za zaposlene, pa obrnemo tako ali drugače.
Za izboljšanje pogajalskega položaja bi zadoščala tudi objava seznama brez tega podatka.
naj se ve kdo ti bo burek zakasiral :evil: