Plače zaposlenih na ministrstvu za notranje zadeve

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Deklina se vedno redno objavlja na TW in YT, kaj pa dela, pa ne vem.
Vem, samo so potem videi zašli preveč v politične vode in sem nehal spremljat. Je pa to tudi sama ugotovila in zapustila stari kanal z 200.000+ naročniki in odprla novega z drugo vsebino. Kapo dol. Občasno še kaj pogledam.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Trudi se uspeti v filmmakingu drugače ;). YouTube je le sredstvo za dosego cilja...
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.549
2.410
113
ja ziher....

1612097573926.png
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Zanimivo, da je tako malo denarja pri njej. Drugače ta kanal je ustavljen. Sedaj dela na TheBarbaraHorvat, kjer ima 36.000 naročnikov, ampak je tudi tam malo denarja noter. Sicer pa ima tudi Paypal donacije in Patreon. Tako da kakšna malenkost se najde. Ampak ni to glavni cilj. Kot rečeno je že od malega imela željo za filme in dela od takrat vse, kar se da. In vem, da je imela kar nekaj neuspehov, pa še vedno grize. Tako da, jaz ji lahko le čestitam in želim, da ji končno uspe.
Ko spremljaš takšne zgodbe se ti ti sindikalisti v vladi še bolj zagravžajo. Da se vrnemo nazaj na temo :).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf in B81

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
Samo razlika je da pri nas bi jo ob prvem neuspehu potokli, v tujini je pac normalno da ti ne rata vse v prvo v zivljenju.

vem, za alterjevce sok :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Samo razlika je da pri nas bi jo ob prvem neuspehu potokli, v tujini je pac normalno da ti ne rata vse v prvo v zivljenju.

vem, za alterjevce sok :D
Drži.
Na njenem primeru pa vem, da so socialna omrežja lahko tudi dobra stvar. Nekje okrog 2017 (če se prav spomnim) je ostala brez vsega in bi morala zapustiti šolanje (btw. v ZDA je lepa šolnina za to), pa smo ji takrat pomagali z donacijami in YT ji je eksplodiral in je tudi tam nekaj dobila. Aja, pa ni prosjačila za donacije. V glavnem lep primer mlade osebe, ki gize in grize proti svojemu cilju.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.549
2.410
113
Z voluharjev na Youtuberje, ki so pa tudi samo internetni fehtarji, ko potegneš črto....

Samo tukaj se sam odločiš, če tvoj denar zasluži pametnejšega lastnika. V primerjavi s prvim primerom, kjer moraš podpirati....
 
Nazadnje urejeno:

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Za voluharjev na Youtuberje, ki so pa tudi samo internetni fehtarji, ko potegneš črto....
Ti jo kar potegni, ampak jo napačno.
Tako kot vsi v javni upravi niso voluharji, tudi vsi YouTuberji niso fehtarji. In marsikateri med njimi lahko brez fehtanja lepo živi od YT, ob tem pa še pomaga ljudem.
Ampak ja, Joža se v gostilni bolje počuti, ker on dela, ta YT pa fehtari, a ne? Ker to ni delo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
yt je kar hudo delo če hočeš od tega živet. kar mi vidimo je le 1% tistih ki je res uspelo pri katerih res delajo ogromno drugi (post produkcija, ideje, izvedba razen seveda obraza). tistih 99% pa ne vidimo ki res garajo. ja, potencialni zaslužki znajo bit res veliki ampak to jih doseže res majhen delež.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.549
2.410
113
Ti jo kar potegni, ampak jo napačno.
Tako kot vsi v javni upravi niso voluharji, tudi vsi YouTuberji niso fehtarji. In marsikateri med njimi lahko brez fehtanja lepo živi od YT, ob tem pa še pomaga ljudem.
Ampak ja, Joža se v gostilni bolje počuti, ker on dela, ta YT pa fehtari, a ne? Ker to ni delo.

Kolk slovencev lahko živi od YT? Še Komotar, ki je kr soliden pomoje ne. (s tem, da dobi posebaj plačano za kake promocije, ....).

Pa ne mi sedaj uno s skandinavije privlečt noter, ki ima otroški program.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Kolk slovencev lahko živi od YT? Še Komotar, ki je kr soliden pomoje ne. (s tem, da dobi posebaj plačano za kake promocije, ....).

Pa ne mi sedaj uno s skandinavije privlečt noter, ki ima otroški program.
moral bi pač še en kanal naredit pa v angleščini isto delat. je le angleščina univerzalen jezik interneta za zahodni svet.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Kolk slovencev lahko živi od YT? Še Komotar, ki je kr soliden pomoje ne. (s tem, da dobi posebaj plačano za kake promocije, ....).

Pa ne mi sedaj uno s skandinavije privlečt noter, ki ima otroški program.
Če želiš živeti od YT v Sloveniji si bedak, ker ti osnovnošolska matematika pove, da nas je premalo, ko dodaš še dobrososedsko zavist, si pa zapečatil zadevo. Tudi, če se razprodajaš sponzorjem.
Zato pa vsi, ki imajo kaj takega v planu štartajo na svet ———) angleščina. Žalostno, ampak tako je.
Pri YT je najbolje to, da če najdeš pravo nišo in delaš vsebino, ki je aktualna dlje časa (npr. navodila za izdelavo česa, popravila, itd.), ti stvar prinaša denar vsako sekundo tudi še leta naprej. Se hitro nabere tisočaka na mesec, se ne da živeti, ampak nekaj pa je. Ko si pa na pol mio naročnikov s pravo vsebino, si pa že počasi car.
Če si pa “lifestyle bloger“ si pa seveda prisiljen metati ven video posnetke po tekočem traku, tam je pa drugo. Taki z malo naročniki se potem prosjačijo in se prodajajo za zastonj stvari.
 
Nazadnje urejeno:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.679
6.237
113
Kolk slovencev lahko živi od YT? Še Komotar, ki je kr soliden pomoje ne. (s tem, da dobi posebaj plačano za kake promocije, ....).

Pa ne mi sedaj uno s skandinavije privlečt noter, ki ima otroški program.
Komotar promovira tudi shady bussinesse ki mu kak avto zrihtajo in je zato nekaj folka mi ze reklo da so ga nehal spremljat. Sam se kako korinito cakam :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic in sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Komotar promovira tudi shady bussinesse ki mu kak avto zrihtajo in je zato nekaj folka mi ze reklo da so ga nehal spremljat. Sam se kako korinito cakam :)
On je itak lifestyle bloger, njegovi testi so pa sama hvala. Tako da, če si za to, potem je cool, če pa gledaš njega zaradi testa, potem si pa rahlo naiven. Reklame so pa zraven samo še dodatek.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.321
5.842
113
pri taščici

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj

In čisto slučajno je prva slika primerjava decembrskih, v primerjavi septembrskih pa so spet v primerjavo dali decembrske policijske.
Sem že enkrat omenil, da me prav peče, ker me ima vlada za totalnega tumpeka ...