Pihanje na pločniku

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.690
6.256
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Škoda da se kljub tvoji pameti ( pa to ni žaljivo ) spustiš na tak nivo. Napisal sem samo resnico. Ni teme kjer bi tebi kontriral. Verjemi da nimaš vedno prav.

Ne o nivojih no. Ti si nekomu konkretno ocital zakaj meni leze v rit in mi nikoli ne kontrira.

Dejstvo je da nimam vedno prav. Sem se ze tudi opravicil ko sem mimo brcnil. In tu gor nikoli nisem pisal v imenu policije. Ker za to nisem pooblascen. Sem pa, kadar me je kdo prosil, pomagal tudi uradno.

Zdej pa se napisi kje nisem imel prav ko je kdo kaj vprasal z mojega sluzbenega podrocja.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.016
5.725
113
blizu močvirne prestolnice
Kot prvo, jaz nimam problemov s policaji niti s teboj. Zmotilo me je, ker je začel tako pisati, češ lahko je tist tovornjakar prišel čez tehničnega mogoče samo z opozorilom pa ni popravil napake. Kako za vraga on to ve? V drugih temah pa tovornjakarji niso nikoli krivi. Prav to me je zmotilo. Pa to ni edina tema, poglej pod avtomobilizem pa še kje drugje. Še to, kako veš da je " republiška " policija delala po črki zakona?
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.298
2.398
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
Ker je Apollo ravno tukaj prisoten bom kar tukaj prilepil, saj me zanima njegovo mnenje. Meni se tole ne zdi ravno normalna kazen za take malenkosti. Našel na FB malo prej:

https://www.facebook.com/ico.lesko/posts/135653273900187?pnref=story

Še tega, našega uporabnika bi se splačalo vprašati za mnenje. Ga ima mogoče celo iz prve roke.
tongue-1.gif


Je pa za omenjeno zgodbo bistveno premalo podatkov - predvsem kaj se je dejansko dogajalo ob sami kontroli. Sam namreč močno dvomim, da so fantje iz SENPa kaznovali samo zaradi ogledala, žarnice, “šraufa” in špegla. Sicer vsaka nepravilnost zase ni neki resni tehnični defekt (pustimo, da štegna lahko odpade ali, da je mogoče tisti šrauf zadnji, ki drži keson na šasijo), kaže pa neko celotno sliko. Dodajmo še nekaj jezikanja, pa je hitro kazen napisana.

Moram pa priznati, da me preseneča, da se po tem členu dejansko direkt na cesti kaznuje. Je namreč tako “široko” napisan, da je veliko potencialnih kandidatov za kazen na cesti. Ampak se ga koristi očitno res samo za “posebne” primere.
tongue-1.gif

Upam samo, da se ga ne bodo začeli posluževati “navadni policisti” ob “običajnih” kontrolah.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.158
2.342
113
v lokalni ostariji
8888 dej ne seri. Samo obrazložil sem zakaj je morda nafukal. Kazen za podjetnika je pač večja kot za fizično osebo... Aja veliko zakonov in členov je pisanih zelo na široko in te lahko pojebejo že zarad ene malenkosti (ali par njih) ter te označijo za kriminalca... Pa Apolon je celo branil voznika...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.690
6.256
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Kot prvo, jaz nimam problemov s policaji niti s teboj. Zmotilo me je, ker je začel tako pisati, češ lahko je tist tovornjakar prišel čez tehničnega mogoče samo z opozorilom pa ni popravil napake. Kako za vraga on to ve? V drugih temah pa tovornjakarji niso nikoli krivi. Prav to me je zmotilo. Pa to ni edina tema, poglej pod avtomobilizem pa še kje drugje. Še to, kako veš da je " republiška " policija delala po črki zakona?
Zakaj pa naj bi mislil da ni delala po crki zakona?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.690
6.256
113
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
Ker je Apollo ravno tukaj prisoten bom kar tukaj prilepil, saj me zanima njegovo mnenje. Meni se tole ne zdi ravno normalna kazen za take malenkosti. Našel na FB malo prej:

https://www.facebook.com/ico.lesko/posts/135653273900187?pnref=story

Še tega, našega uporabnika bi se splačalo vprašati za mnenje. Ga ima mogoče celo iz prve roke.
tongue-1.gif

Tole ni gasdopodna. Gas nima E kategorije in nikoli ni razlagal da harmoniko igra. Pa tale kamionar je nasplosno proti policiji nastrojen (ze iz predhodnih objav) gasdopodna si je pa kupoval cevlje kot jih ima policija itd... tko da sem 99,999% da ni
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.016
5.725
113
blizu močvirne prestolnice
Niso vsi ti. Zakaj se politika vmešava v policijo in ta pridno dela skupaj s politiko pri prikrivanju raznih nečednih del? Govorim o vrhu policije, pa nima veze kater del politike ( lev-desen, vsi isti)
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.690
6.256
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Niso vsi ti. Zakaj se politika vmešava v policijo in ta pridno dela skupaj s politiko pri prikrivanju raznih nečednih del? Govorim o vrhu policije, pa nima veze kater del politike ( lev-desen, vsi isti)
Jaz sem ti konkretno vprasanje zastavil: zakaj naj bi jaz mislil da SENP ni delal poncrki zakona?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.690
6.256
113
Nista mela kaj delat po svoje. Glede na fotke mu stopnica odpadla od kamiona. So jo dodatno prinetali pa je se tisto odtrgalo. Tako da ze zato sta mu lahko kazen dala.

In ce bi ga hotla res d.rkat (zaradi gobca) bi ga na izrednega tehnicnega poslala, tam bi po moznosti se kaj nasli, in ko bi na tehnicnem za stengo rekli da ni ok, bi mu se tablice pobrala. Po posti pa se racun za tehnicnega.