Pica-Kranj

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
Citat:
Uporabnik BojanP pravi:
Ja na ne hipsterski mora bit obvezno gauda.

ne-ne-1.gif


Jošt
 

johnson45

Zelenc'
7. nov 2016
11
0
1
Res škoda, ker Buf nima več razvoza. Treba je pa probat Rekarja. Kadar sem bil tam, je bilo vedno super.

Nekajkrat sem v zadnjem času naročil pri Halo Pepe in je bilo precej v redu. Njamy je že vseskozi soliden, Viva pa povsem odvisno. Lahko dobiš pico, ki je bila skupaj zmetana v pol minute.

Aja pa še to. Enkrat sem šel po pico v Buf. Računal mi takoj, potem pa sem se kar načakal. Ker sem bil lačen, sem vse skupaj pograbil in odšel. Doma sem odprl škatlo in pica je bila katastrofa. Povsem zažgana. Pojedel sem le sredino. Takrat sem še zadnjič, sem pa že prej enkrat dobil malo slabšo.
Je pa zanimivo, ko gre po njo oče pa vedno dobi lepo pico.

Drugače pa tele pice po 8€.....res drago. Občasno si jo spečem sam. Sicer je malo slabša, a precej cenejša.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
kot zanimivost,rekar ima sreda četret in petek na voljo tudi hamburgerje,res da je cena 10€ samo je tudi porcija konkretna
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
828
497
63
Kam grem lahko po en trikotnik ali dva pice v Kranju, kadar se mi zalušta?

V Ljubljani se marsikje ob glavnih cestah da dobit dober kos pice za 2€, za Kranj pa ne vem.
Ne maram čakat eno uro na dostavo, prav tako pa mi ni da bi naročil celo pico, če sta mi pa običajno že dva trikotnika dovolj.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.625
6.402
113
Kam grem lahko po en trikotnik ali dva pice v Kranju, kadar se mi zalušta?

V Ljubljani se marsikje ob glavnih cestah da dobit dober kos pice za 2€, za Kranj pa ne vem.
Ne maram čakat eno uro na dostavo, prav tako pa mi ni da bi naročil celo pico, če sta mi pa običajno že dva trikotnika dovolj.

Šiptar za Globusom.
Domač ambient, 24h/dan...
Ker si poznan kot njihov simpatizer, boš še kaj dobil gratis. Salmonelo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Nikar ne podpirat šiptarjev, včeraj šel krog okoli Kranja, jih je že 30%.....vsak tretji je šiptarjada.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.625
6.402
113
Nikar ne podpirat šiptarjev, včeraj šel krog okoli Kranja, jih je že 30%.....vsak tretji je šiptarjada.

Na to glej iz pozitivne strani. Mamino stanovanje boš lahko dražje prodal, ker bo precej šiptarskega povpraševanja po stanovanjih v Kranju.
Podobno kot pred leti na Kosovem, ko so Šipci kupovali kmetije in ostalo zemljo od Srbov. Danes pa je Kosovo = Kosovë
Še malo počakaj pa bo kmalu Kränj, ti pa boš Jadö. Čim prej si kupi plavalno kapo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: stop