Pfizer doing SARS-COV2 Gain of Function

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Kako je twitter po navodilih vlad cenzuriral priznane profesorje medicine Stanfordske in Harvardske univerze (iz Twitter files):

 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.986
5.097
113
Eh Andy, raje zaštarajma ti Mazdico, jaz Opelico in se dobima na Pagu, tam spijema kako rundo dve ali tri, se pogovarjama če še lignji letos kaj prijemljejo, vržema trnek in upama da se kaka ošata gor prime. Zakurima žar, zacmarima toto ošato, spijema še eno, ošato vržema mačkam, ker sma ribo itak zasmodila in zato spijema še eno, grema malo lačna do ene konobe na pržene lignje in tam še eno spijema. Pa niti ene besede o covidu, ker to je danes passe. Brezveze izgubljat besede, sploh pa se sekirat zavoljo tega. Si za?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in novaa
2. okt 2007
3.610
2.077
113

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.007
3.760
113
Ljubljana
hmpg.net
A zato so pri nas na intenzivni negi v glavnem cepljeni in delno cepljeni?

Poglej priponko 63584
In pod sliko piše:
Od 2. avg do 12. feb je sprejetih v intenzivno terapijo 937 (32,7 %) oseb cepljenih s polno zaščito in 1.926 (67,3 %) ostalih oseb (necepljeni, prebolevniki, delno cepljeni).
Zaradi razlik v precepljenosti med starostnimi skupinami moramo biti previdni pri interpretaciji - več o Simpsonovem paradoksu v članku.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.251
3.400
113
Podatki, ki kažejo da obstaja velika razlika med cepljenimi in necepljenimi (ki kaže, da so cepiva učinkovita upoštevajoč zdravje celotne populacije) .

Poglej priponko 63568


Daj še na tem 24kurnem portalu razloži. :valjamse:
Kera burleska. :aplauz:

 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113

SARS-CoV-2 spike mRNA vaccine sequences circulate in blood up to 28 days after COVID-19 vaccination​


In Denmark, vaccination against Severe Acute Respiratory Syndrome Corona Virus 2 (SARS-CoV-2) has been with the Pfizer-BioNTech (BTN162b2) or the Moderna (mRNA-1273) mRNA vaccines. Patients with chronic hepatitis C virus (HCV) infection followed in our clinic received mRNA vaccinations according to the Danish roll-out vaccination plan. To monitor HCV infection, RNA was extracted from patient plasma and RNA sequencing was performed on the Illumina platform. In 10 of 108 HCV patient samples, full-length or traces of SARS-CoV-2 spike mRNA vaccine sequences were found in blood up to 28 days after COVID-19 vaccination. Detection of mRNA vaccine sequences in blood after vaccination adds important knowledge regarding this technology and should lead to further research into the design of lipid-nanoparticles and the half-life of these and mRNA vaccines in humans.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Eh Andy, raje zaštarajma ti Mazdico, jaz Opelico in se dobima na Pagu, tam spijema kako rundo dve ali tri, se pogovarjama če še lignji letos kaj prijemljejo, vržema trnek in upama da se kaka ošata gor prime. Zakurima žar, zacmarima toto ošato, spijema še eno, ošato vržema mačkam, ker sma ribo itak zasmodila in zato spijema še eno, grema malo lačna do ene konobe na pržene lignje in tam še eno spijema. Pa niti ene besede o covidu, ker to je danes passe. Brezveze izgubljat besede, sploh pa se sekirat zavoljo tega. Si za?

Ni problema. Sem bil letos ze ene 4x dol, nazadnje en vikend nazaj, pred tem pa vikend pred tem. Bova rekla kaksno o Ukrajini :evil:
Zal pa konobe z lignj se niso odprte. Se v Sv Juraju ne. Le kaksna picerjia tu in tam. Bo treba pocakat se kaksen mesec.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.251
3.400
113

SARS-CoV-2 spike mRNA vaccine sequences circulate in blood up to 28 days after COVID-19 vaccination​


In Denmark, vaccination against Severe Acute Respiratory Syndrome Corona Virus 2 (SARS-CoV-2) has been with the Pfizer-BioNTech (BTN162b2) or the Moderna (mRNA-1273) mRNA vaccines. Patients with chronic hepatitis C virus (HCV) infection followed in our clinic received mRNA vaccinations according to the Danish roll-out vaccination plan. To monitor HCV infection, RNA was extracted from patient plasma and RNA sequencing was performed on the Illumina platform. In 10 of 108 HCV patient samples, full-length or traces of SARS-CoV-2 spike mRNA vaccine sequences were found in blood up to 28 days after COVID-19 vaccination. Detection of mRNA vaccine sequences in blood after vaccination adds important knowledge regarding this technology and should lead to further research into the design of lipid-nanoparticles and the half-life of these and mRNA vaccines in humans.
A to je zdej nadaljevanje od tistega, da ne gre nikamor in ostane v rami?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.986
5.097
113
Ni problema. Sem bil letos ze ene 4x dol, nazadnje en vikend nazaj, pred tem pa vikend pred tem. Bova rekla kaksno o Ukrajini :evil:
Zal pa konobe z lignj se niso odprte. Se v Sv Juraju ne. Le kaksna picerjia tu in tam. Bo treba pocakat se kaksen mesec.
V Novalji nimate nič odprto? Pri nas v sososednjem kraju je ena restavracija sedaj celo leto odprta. Tak da so letos že padli eni ligenjčki. :)
Vdiš to je ena lepa debata, ne pa Ukrajina ali covid.. :D
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Cesa vam Pfizer, zdravstvene ustanove in johan_blond niso povedali o mRNA cepivih (iz avstralskega senata):

 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd