Pfizer doing SARS-COV2 Gain of Function

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.966
5.045
113
Pojdi na


Izberi Health: Covid19 Health Indicator: Mortality by Week: Excess deaths by Week (2020-2022)

Gledas lahko po posamezni drzavi, po absolutni vrednosti in %. Recimo, v zadnjh tednih Decembra je v Sloveniji cca 15+% preseznih smrti glede na povprecje zadnjih 5 let. Lahko si pa ogledas in prestejes celo leto 2022.
Ce se ti to zdi normalno... NIJZ-ju ocitno se zdi normalno. Ce bi bile to Covid smrti, bi bili ze v Lockdownih.

Bi ze prej na to opozoril, ampak glede na to, da je to postala prepovedana tematika tudi na Alterju, je tko kot je. Mislite, da je vse ok, pa ni. Ampak ce das glavo v pesek, potem je tko.
To je tabela odstopanja od povprečja. Kakšnega povprečja? Dolgoletnega? Povprečja zadnjih 100 let? Odstopanja napram prejšnjem letu? Trenutnega povprečja? Relevantno je naprimer odstopanje izpred predkovidnega povprečja. Vse ostalo so neke brezvezne številke ki ne povedo nič, ker je covid precej zamajal statistiko. Pa še to so podatki lanskega leta. Če govorimo o tvoji teoriji, ki si jo širil, da bomo vsi cepljeni po dveh letih pocepali kot muhe, bomo morali začeti spremljat statistiko od letošnje pomladi dalje. To je namreč 2 leti od prvih cepljenj.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
To je tabela odstopanja od povprečja. Kakšnega povprečja? Dolgoletnega? Povprečja zadnjih 100 let? Odstopanja napram prejšnjem letu? Trenutnega povprečja? Relevantno je naprimer odstopanje izpred predkovidnega povprečja. Vse ostalo so neke brezvezne številke ki ne povedo nič, ker je covid precej zamajal statistiko. Pa še to so podatki lanskega leta. Če govorimo o tvoji teoriji, ki si jo širil, da bomo vsi cepljeni po dveh letih pocepali kot muhe, bomo morali začeti spremljat statistiko od letošnje pomladi dalje. To je namreč 2 leti od prvih cepljenj.

Ne razumem te. Nisi pismen ali sploh ne preberes, kaj nekdo napise? Saj sem ti vse lepo napisal, se citiral si me, kjer sem to napisal. To so odstopanja od povprecne smrtnosti v zadnjih 5 letih na dolocen teden v letu. Podatki so do konca lanskega leta, jasno. Ne posiljajo vse OECD drzave svojih statistik se isti dan.

A zdaj ze OECD statistikam ne verjamete vec?

Mimogrede, stevilke lahko tudi izvozis v Excel ali v csv format in jih obdelujes sam in ja, ce mislis, da so 15+% odstopanja v preseznih smrt zanemarljiva, potem ti zal ni pomoci.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Ne te tabele, samo kažejo dejansko sliko, da zdravniki že 3 leta ne delajo in se skrivajo po ordinacijah.

Dejanske slike se ne ve, ker se, ocitno, noce preiskati od kje take presezne smrti. Nekoc bi se ob takih statistikah sprozil alarm.
Presezne smrtnosti so se povecale v vseh starostnih skupinah.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.337
760
113
Letos bo populacija na Zemlji po dolgih letih začela upadati... Do sedaj je vsaj en odmerek cepiva proti Covid19 prejelo skoraj 70% ljudi, pa recimo 60%, ker so se nekateri cepili “v prazno“... To pomeni, da bo Zemljo v naslednjih dveh letih zapustilo 4.7 miljarde ljudi... Ker cepljenja potekajo še naprej, se bo trend zmanjševanja prebivalstva nadaljeval tudi v prihodnje. Dobra stvar bodo dodatna prosta delovna mesta, prosta mesta pri vpisu k zdravniku in pa prazna stanovanja, tako da ni vse tako črno kot izgleda na prvi pogled.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Komulativne smrti v EU:


Screenshot_20230129-154704_Chrome.jpg


V Omicron letu 2022 imamo prakticno enako kolicino preseznih smrti kot v Covid letih 2020 in 2021, morali pa bi imeti nizjo kot v pre-Covid letih zaradi prerano umrlih starejsih zaradi Covida v letih 2020 in 2021.
 
Nazadnje urejeno:
  • Wow
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new in Blitz

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.966
5.045
113
Ne razumem te. Nisi pismen ali sploh ne preberes, kaj nekdo napise? Saj sem ti vse lepo napisal, se citiral si me, kjer sem to napisal. To so odstopanja od povprecne smrtnosti v zadnjih 5 letih na dolocen teden v letu. Podatki so do konca lanskega leta, jasno. Ne posiljajo vse OECD drzave svojih statistik se isti dan.

A zdaj ze OECD statistikam ne verjamete vec?

Mimogrede, stevilke lahko tudi izvozis v Excel ali v csv format in jih obdelujes sam in ja, ce mislis, da so 15+% odstopanja v preseznih smrt zanemarljiva, potem ti zal ni pomoci.
Sori, sem spregledal da si napisal da gre za povprečje zadnjih 5 let. Sem se vrgel bolj v tabelo, kjer nikjer ne piše za katero povprečje gre. Tebi pa tako ali tako ne verjamem kaj dosti.
Sem pa sedaj vrgel v excel in naredil povprečje odstopanja leta 22. Ta znaša 9.74%. Ni zanemarljivo, je pa manj od tvojih oglaševanih 15%. Ampak to bi jaz še vedno pripisoval katastrofalnemu zdravstvu. Dajma ša kakega pol leta počakat, pa če bom takrat še živ, boma vdarla debato, ker tudi v mene je Pfizer podtaknil smrtnosno cepivo. Če preživim, ok, če ne spij pivo v moj spomin.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.966
5.045
113
Komulativne smrti v EU:


Poglej priponko 63202

V Omicron letu 2022 imamo prakticno enako kolicino preseznih smrti kot v Covid letih 2020 in 2021, morali pa bi imeti nizjo kot v pre-Covid letih zaradi prerano umrlih starejsih zaradi Covida v letih 2020 in 2021.
Poglej kam se je obrnilo leto 23. Celo malo v negativno smer. Ni slabo. Mogoče bo pa konec covid norije.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Poglej kam se je obrnilo leto 23. Celo malo v negativno smer. Ni slabo. Mogoče bo pa konec covid norije.

Ni se obrnilo v negativo, le podatki o umrlih prihajajo z zamikom. Ne porocajo vse EU drzave svoje statistike na isti dan, ampak nekatere posiljajo z zamikom meseca ali dva, zato izgleda, kot da je se graf obrnil navzdol, ker se niso prisle vse stevilke o smrtih v EU statistiko. Ko pa pridejo vsi podatki za nazaj, pa je dejansko trend se vedno enak.
Na splosno je v Omicron letu 2022, ko je zanemarljivo stevilo Covid smrti, preseznih smrti enako kot v Covid letih 2020 in 2021, pa bi moralo biti stevilo preseznih smrti nizje, kot je bilo recimo 2019, 2018, 2017, ker so v dveh letih Covida predcasno umrli ljudje, ki bi morali sele zdaj.

Ampak ja, zakaj bi NIJZ pojasneval, zakaj je v letu 2022 stevilo preseznih smrti enako, kot Covid letih 2020 in 2021, ce mu ni treba. Pa smo sli v Covid letih v lockdown, zdaj pa kaj? Nobenega ne zanima kaj je vzrok vztrajajocih preseznih smrti?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.966
5.045
113
Vsi vemo kaj je vzrok. Naše nedelujoče zdravstvo, ki je še v večjem razsulu kot prej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.622
253
113
sem slišal, da zdravniki še vedno dobivajo coronske dodatke.

Lahko to še kdo potrdi?
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.450
4.549
113
Saj se ve.
Pomanjkanje preventivne diagnostike in krčenje programov v prvem letu korone.
Ter jasno tudi super stanje zdravstva na splošno (ni problem samo pri nas, tudi drugje po EU in svetu so težave)
Glede na to, da se je diagnostika bolezni praktično ustavila v 2 letih covid ukrepov in še danes zaradi slabega zdravstva ne poteka v takem obsegu in tako kvalitetno kot pred covidom, je jasno, da sedaj dobivamo preseženo statistiko smrti. Če bi cepivo množično pobijalo ljudi, bi bilo preseženih smrti enormno glede na ogromne procente cepljenih (da ne omenim, da marsikje še vedno cepijo, torej so že 10x zapisani smrti, pa še vedno migajo).
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Ce se še malo vrnimo na originalno temo - takole je odreagiral Pfizerjev direktor, ko je bil postavljen pred dejstvo, da je bil sneman:

 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Se ena zanimiva novica:


Army spied on lockdown critics: Sceptics, including our own Peter Hitchens, long suspected they were under surveillance. Now we've obtained official records that prove they were right all along​

  • Military operatives were part of an operation that targeted politicians and high-profile journalists who raised doubts about the official pandemic response

Military operatives in the UK's 'information warfare' brigade were part of a sinister operation that targeted politicians and high-profile journalists who raised doubts about the official pandemic response.

They compiled dossiers on public figures such as ex-Minister David Davis, who questioned the modelling behind alarming death toll predictions, as well as journalists such as Peter Hitchens and Toby Young. Their dissenting views were then reported back to No 10.

Documents obtained by the civil liberties group Big Brother Watch, and shared exclusively with this newspaper, exposed the work of Government cells such as the Counter Disinformation Unit, based in the Department for Digital, Culture, Media and Sport, and the Rapid Response Unit in the Cabinet Office.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd