Peugeot servis

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Ne vem. Rekel si Omahen Grosuplje.
Verjetno pa tam ni 20 avto servisov Omahen.
Ali pač?
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik zino pravi:
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Rodex...
Leta 1998 se peljal tja P605 3.0 na redni servis.
Saj so ga opravili, samo ne vem, zakaj sem moral gledat avto 5 ur čez steklo, kjer se 4 ure ni nihče ukvarjal z njim.
Pa ni bilo nobenega lokala v bližini.
Olupi me, pa grem. Ne pa da visim 4 ure brez veze, pa me še olupiš.

Za kasneje pa ne vem.

Danes imajo lokal v sprejemnem salonu, tako da kar brez skrbi...
cheer.gif

Naj ga imajo.

Glede na takratno izkušnjo, hvala lepa.

Razen, če imajo še striptizete za tisti čas, ko brez veze čakaš.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik zino pravi:
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Rodex...
Leta 1998 se peljal tja P605 3.0 na redni servis.
Saj so ga opravili, samo ne vem, zakaj sem moral gledat avto 5 ur čez steklo, kjer se 4 ure ni nihče ukvarjal z njim.
Pa ni bilo nobenega lokala v bližini.
Olupi me, pa grem. Ne pa da visim 4 ure brez veze, pa me še olupiš.

Za kasneje pa ne vem.

Danes imajo lokal v sprejemnem salonu, tako da kar brez skrbi...
cheer.gif

Da te olupijo se v lokalu, ne samo v servisu. Najbrž že razmišljajo o sobah za prenočitev (da bos lahko opravil"enourni" servis. To me spominja na vrste v čakalnici pri zdravnikih. Tistih neorganiziranih.

Tole Montovo cakanje mi disi na tole. Ce ze hoces videti kaj bomo delali na tvojem avtu, bos pa cel dopoldan v luft gledal zraven.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Zdaj je verjetno drugače, kot je bilo takrat.
Bili so znani kot boljši servis in so si zato verjetno lahko tak način privoščili.

Hanzi, nisem jim gledal pod prste. Samo po dveh urah čakanja, bogu za hrbtom, sredi gozda sem šel pogledat, kaj se dogaja z avtom.
Pa potem na vsake pol ure. Zato vem, da je avto stal sam, zapuščen sredi delavnice.
Pa ni bilo gužve v delavnici.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Hvala za dodatna pojasnila.
Sem hotel samo povedat, da b moral ob dogovorjeni uri te dvigalo in mehanik čakati ob dvigalu ali vsaj nekje v bližini. Da pa si narocen na uro (ne vem ali si bil) si pa vsaj zasluzis da ti povejo da se stiri ure ne bo nihce povohal tvojega avta.
Cista zdravniška.... Otroke dveh sol narocijo ob 12 uri na sistematski pregled. Zadnji gre domov ob 6 zvecer. Do takrat morajo otroci (20%)sedet na miru v cakalnici. Ker za vec ni stolov. Ostali naj mirno stojijo 6 ur, skupaj s starsi kateri jih morajo spremljat.
Na polikliniki so vcasih vse paciente narocali za zacetek delovnega casa. Pa se tisto je zdravnik kako uro zamudil...
 
Nazadnje urejeno:

brezhibno

Pripravnik
3. jan 2012
223
22
18
Da malo obudim temo, ljubljana z okolico, kje servisirate vaše peugeote v garanciji ? Namreč v AH Vič so mi trikrat že popravljali eno stvar pa je še zmeraj, zato razmišljam da ga sedaj peljem na redni servis nekam drugam.