Peš iz Ihana v Depalo vas - se da?

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
(prosim, če lahko to kakšen dan ostane v čveku zaradi večjega obiska - potem pa seveda lahko roma v Potovanja).

Zanima me, če se da peš priti iz Ihana v Depalo vas, brez da bi morala najprej lesti v Domžale (dodatnih 3-4 km)?

Torej - je čez tisto polje (močvaro), ki leži vmes, kakšna peš pot in kje je dostop nanjo?

Najlepša hvala.
 
Nazadnje urejeno:

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
A veš uno polje, ki je na levi in desni, na poti iz Domžal proti Dragomlju? No, tam čez bi se moralo priti.
Sem dost hodila tam in sem vedno prišla nekje na pol poti v Ihan. Ej, Hanzi mora tole vedet, kontaktiraj njega.
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.661
501
113
41
povsod malo
Zakaj pa se nebi dal?
Sej ni min... več
evil.gif

Če misliš zaradi močvare in polj je itak vse pomrznjeno.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.183
2.401
113
v lokalni ostariji
se da priti... ker cez tisto polje je tudi pot (malo iz dragomlja ven... pelje pa cez "drzavno posestvo" oz mimo gospodarskih poslopij od Emone...)

tenforest: tam ni blo nobenih min... drugace pa kljub temu da je pomrznjeno je na poljih sneg in ni ravno prijetno po snegu hodit 1km ali vec...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.370
5.876
113
pri taščici
Sem šel nalašč gledat google eartha!
Najprej povej iz katerga konca Ihana? Predvidevam, da bi šla rada čez KB v Študi (ali v Biščah, ali v Domžalah, druge poti nimaš). Sicer pa ne boš profitirala 3-4km če boš lazila čez polje, največ en km po mojem mnenju (kam pa želiš iti v Depali vasi?)
Probaj iti po plavi črti in dvomim da bo kaj bližje, kot mimo cerkve v Domžalah. Je pa res da boš hodila bolj po "naravi"



Sicer pa ni hudič da ne bi prišla peš. Če pridejo na mount everest, pa ne bi prišla po ravnem. Močvirja pa po mojih predvidevanjih ni med študo in depalo vasjo, lahko pa vprašaš tistega od katerega greš v ihanu ali pa tistega h kateremu greš v Depalo vas.
Lahko pa za test najprej raziskuješz avtom, samo v čisto njivo jaz ne bi zapeljal razen če imaš Q7
evil.gif
po poljskih poteh pa se kar zapelji, če le ni prevelik jam in če ti ni preveč škoda avta (ali pa kolo, katerega boš lahko tudi sama odnesla iz njive če se boš zakopala)
 
Nazadnje urejeno:

stilo

Fizikalc
19. jul 2007
599
133
43
Slovenijo raje namesto google earth pregleduj na www.geopedia.si je vsaj cela slovenija poslikana. Pa še malenkost boljša resolucija je kot googlove slike (kjer sploh so).
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Grem iz Brda, pa pridem v center Ihana (madonca, kako se to "svetsko" sliši
grin1.gif
), potem pa naprej - do trzina (industrijska cona) in mogoče še naprej.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ker iščem smisel bivanja na tej zemlji?
confused-1.gif


Kakor koli že - še kakšna alternativna pot, da mi ne bo treba pozaugat glih vse izpušne pline mimovozečih lad/volvov,...?
smile-1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.319
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Grem iz Brda, pa pridem v center Ihana (madonca, kako se to "svetsko" sliši
grin1.gif
), potem pa naprej - do trzina (industrijska cona) in mogoče še naprej.
Kot ti je Hanzi narisal prečkaš AC, potem pa greš desno skozi Študo , skoraj vzporedno s Savsko cesto, na koncu tudi nekaj časa po njej, pri trgovini s čevlji Elegance zaviješ levo na Cankarjevo ulico proti ulici Tabor(cerkev), ven prideš na Ljubljanski cesti nekje v bližini Agropub-a, potem samo še pičiš naravnost proti Trzinu...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.370
5.876
113
pri taščici
Aha, zdaj bi že do cone rada prišla? To se pa potem že splača čez polje jo vžgat. Torej na polju ne zaviješ desno proti DV, ampak nadaljušeš narvnost do hriba in ptoem prideš naravnost proti coni.
Če pa bi rada še kak km več naredila pa pojdi iz Brda, mimo Vrniška ali Koska - Drobniča(ob žabnici) v Selo,Bišče, Pšata, Podgorica, zadaj za belinko, v Nadgorico in potem ob hribu proti coni. Čez nadgoriši hrib pa se ti najbrž ne ljubi, pa tudi ne vem kako je "zgoraj". Včasih je imela vojska nekaj gor (radar??)

Pa če se nameravaš sprehajat,bi se jaz v tvojem priemru raje obrnil v drugo smer ( vzhod namesto zahod, tam imaš pa res neokrrnjejo naravo).
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Hvala!
zmaga.gif


NE sprehajam se!
10.gif


Skrbim za zdravje!

Velika razlika.

Hec je v tem, da ostanem v Ihanu brez prevoza (kaj in kako niti ni pomembno), avtoček me pa čaka v Industrijski coni.
Imam tri možnosti a) fehtam za prevoz
rolleyes-1.gif


In to je to.

Simpl.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Ok, res ne vem, kaj je tu tako čudnega...nekdo bi pač rad šel peš med dvema krajema in sprašuje, če je kakšna primerna pot. Ni treba doktorirat...
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik dekca pravi:
Ni kej doktorirat.
Avto ji je crknil...
grims-1.gif

Bravo!
zmaga.gif


In že nekaj dni čepi v centru Ihana ter čaka in čaka in čaka in čaaaaaaaaaaaaaaaaaka na pameten predlog, ali zaviti levo ali desno.....
10.gif
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.370
5.876
113
pri taščici
No upam ,da si -boš imela lep sprehod in da bo takih čim manj. Mislim pa da bo to kar lepa 2 urna turca. Mogoče bi pomislilia na štop ali na kakšnega taxi soseda-priajtelja
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Zakaj pa naj bi jih bilo malo?
confused-1.gif

Saj so čisto OK.
(če se me ne bi dalo, res ne bi hodila).

Drugače pa še nisem šla, ker trenutno ne najdem pametnega časa v "enem kosu"
grin1.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
grin1.gif

Včasih smo rekli, da se obrača kot bolan srat. Os zdaj naprej bo, da se obrača kot Kozarčeva v Ihan
grin1.gif