Pečejo stegna

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Jaz uporabljam fenjal, mislim, da so štirje vonji. Kakšen bi znal biti bolj ženski, ene dva sta pa bolj nevtralna. Skoči do bližnjega Muellerja. Poskusi kakšnega tebi no name, razno razni Palmolive, Fa, Axe ter ostali so polni kemije. Če ne gre z gelom, potem si kupi spodobno trdo milo pa boš takoj videl na čemu si.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Jaz uporabljam fenjal, mislim, da so štirje vonji. Kakšen bi znal biti bolj ženski, ene dva sta pa bolj nevtralna. Skoči do bližnjega Muellerja. Poskusi kakšnega tebi no name, razno razni Palmolive, Fa, Axe ter ostali so polni kemije. Če ne gre z gelom, potem si kupi spodobno trdo milo pa boš takoj videl na čemu si.

Mam trenutno neko naravno (ali pa tudi ne) trdo milo od Loccitane pa je skor isti [cenzura]... Bom sprobal še Lahor od Saponie...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.422
6.561
113
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
prvo tus gel zamenjaj.

Saj se ne rabi tuš gela. Telo bi se naj med tednom umivalo zgolj z vodo, razen "kritična mesta", kar pa stegna vsekakor niso.

1x tedensko pa potem z milom.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
KSZ.

Začel sem uporabljati certificirani naravni Gel za prhanje Sivka od Dvorca Trebnik in je kar malo bolje...
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
jebeš gel za prhanje, še posebej če vsebuje alkohol.. na predele si namaži neko kremo pa bo..