PDA v uporabi z telefonom

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Zanima me, ker imam na PDAju BT, ki ga sploh ne uporabljam, ali obstaja kakšen program, ki bi povezal telefon z dlančnikom ?
Dejansko iščem določen program in ne vem če sploh obstaja in sicer:

Rad bi, da se dlančnik in telefon povežeta preko BTja.
Prihajajoče klice bi lahko recimo v vozilu aktiviral z tipko dvigni, ki bi bila na dlančniku.
Me razumete ? Iščem program z katerim bi na dlančniku sprejemal in opravljal klice.
A to sploh obstaja ... pozna kdo, kakšen link ....

Hvala in lep pozdrav
Hitman
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Pomeni, da takšen programček ne obstaja, glede na to, da ni nihče nič odgovoril ?
Verjetno bi ga kdo ziher uporabljal.
confused-1.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Seveda obstaja, sam sem ga včasih, samo sem že pozabil, kako je šlo. Malo več googlanja pa bo, ali pa če se sam spomnim.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Hja cifra sem že prečekiral vse mogoče pa nič !
Je pa že čas, da sem tudi jaz deležen kakšne pomoči od uporabnikov, ampak kot zgleda ne bo nič .....
confused-1.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Meni se zdi, da sploh nisem rabil nobenega programa, samo sparil z modrim zobom telefon in PDA in je delovalo. Si probal v tej smeri.

Bom pa še malce mislil, če se bom spomnil, kako sem tedaj sam reševal to stvar, spomnim se samo, da nisem bil preveč navdušen in je hitro letelo v pozabo.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.299
1.061
113
par vrstic nižje v eni temi sem našel to ime: BroadComN560
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Ne, nisem probal sparit napravi, ker predvidevam, da bi za takno funkcijo, da lahko potem upravljam z telefonom preko dlančnika rabil sigurno kakšen softwer.
V mojem primeru, kar jaz želim bi se morala na dlančniku pokazat številčnica preko katere bi vtipkal telefonsko številko in tipka kliči ... itd, in prav zaradi tega verjetno mora bit nek program, saj drugače to ne bi delovalo v samem PDAju pa takšnega softa ni že default naloženega.

Bom probal sparit telefon, čeprav dvomim da bi lahko uporabljal zadevo kot sem si zamislil.
Po vzpostavitvi BT povezave bom verjetno lahko na dlančnik prenašal vizitke, naslove ... ipd.

Hvala vseeno ....
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
par vrstic nižje v eni temi sem našel to ime: BroadComN560

Kolk sem zdaj malo prečekiral po netu sem prišel do zaključka, da bi to naj bil .cab fajl za Siemens N560, za tiste, ki imajo probleme z povezavo BT , tako da mi to nič ne koristi.
Mogoče se motim ...
confused-1.gif
 

stilo

Fizikalc
19. jul 2007
599
133
43
Jest laptopa povežem kot "audio gateway" in deluje na ta način kot ga ti opisuješ. Če me kdo kliče mi v majhen popup oblaček napiše telefonsko. Brez kakršnegakoli dodatnega softwarea.
 

stilo

Fizikalc
19. jul 2007
599
133
43
Seveda, in napiše mi shranjeno ime iz imenika na telefonu. Edino kar je problem da ta oblaček iz traya izgine po določenem času in potem pa ne vem kako bi se oglasil? Se pa nisem preveč ubadal s tem....
231469-Clipboard01.jpg
 

Priponke

  • 231469-Clipboard01.jpg
    231469-Clipboard01.jpg
    8,6 KB · Ogledi: 268

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Ob prihajajočem klicu meni prav tako na dlančniku odpre okence, kjer me sprašuje za "audio gateway". Seveda zadevo potrdim, zgodi se pa nič ... telefon zvoni, na ekranu dlančnika pa nič ne napiše, kdo bi klical .... itd.

Morda bi moral v kontakte vpisat stike iz SIM kartice z telefonsko, morda bi se pa takrat kaj pokazalo ... hmm ... bom probal še to, če ne pa ... jeb.at ga .
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Kot sem rekel .... osebo vnesem med kontakte na dlančnik in potem se da iz dlančnika vzpostavit klic. Pomeni, če imam telefon v dnevni, ležim pa v spalnici, lahko z dlančnikom vzpostavim telefonski klic. Jaz lahko osebo pokličem IZ adresarja, nikakor mi pa ni uspelo v obratni varjanti, da bi lahko na dlančniku vzpostavil prihajajoč klic.
 

majoneza

Pripravnik
8. jan 2008
312
6
18
Da se prištulim v temo: kako pa kej deluje naveza telefon - dlančnik, če bi želel telefon uporabit kot gprs (umts) modem?
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
Večina telefonov ima možnost povezave kot modem tako da sem pri dlančniku dodal samo vzpostavi povezavo z bt-modemom ter seveda prižgal bt pri telefonu.Nato se je zadeva povezala.