PC se ugasne

lukaurban

Pripravnik
15. nov 2007
31
0
6
OK danes naložim še Everest, glede na to da mi rezultati ki se pokažejo nič ne povejo,
frown-1.gif
bo potrebna pomoč pri "dešifriranju le-teh. Sicer pa hvala ker se ukvarjate z mano.
 

lukaurban

Pripravnik
15. nov 2007
31
0
6
Tako Everest naložen. Nimam pojma kaj naj zdaj z njim počnem. Uspela sem samo ugotovit kakšna je osnovna plošča in sicer:
Asus A7V8X-X (6 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN)
Kako pa naprej?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Bolje bi bilo očistiti ventilator in hladilnik.
Potem pa še preveriti, če je prav monitoran.
Ker so relativno poceni, bi lahko tudi kar nov hladilnik kupil.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Citat:
Uporabnik nightfire pravi:
pregreva se mi procesor se da tukaj povečat hitrost ventilatora ali ne

Odvisno od ventilatorja
smile-1.gif


Ponavadi pomaga če spucaš vse skupaj
smile-1.gif
(se nabere kar precej praha tam)
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Lahko poskusiš še dol ga vzet, spucat procesor, pa na novo pasto nanest.... čeprav dobiš že za 40€ spodobno zadevo. Glede na to, da se verjetno ne ukvarjaš z navijanjem, bo hitro zadost. Odvisno je samo kako tih računalnik si želiš...

Aja... pa če imaš garancijo, ga lahko preprosto nazaj neseš in ti bodo zamenjal... drugače pa jst predlagam kaj takega ... ga imam jst in je prijetno tih. Bistvene razlike v istih cenovnih razredih pa itak ni.
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
mašina na serviso rok popravila 3-5 dni sedaj bomo pa vidli če je samo ventilato rli še kaj drugega
 

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
867
12
18
Luna
Probaj eno čisto banalno zadevo. In sicer odstrani stranico, da bo zrak lažje krožil pa boš videl če se bo to ponovilo.
Jaz sem mel podoben problem, ampak meni se je to dogajalo samo pozimi pa sem ugotovo napako (racunalnik je bil preblizu radiatorja).
Ko sem ga odstrano je blo vse ok. Najprej pa sem tudi probal tak, da sem odstrano stranico.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
945
113
Titograd
Delajo, napajalnik so mi zamenjali takoj
smile-1.gif


No če je kaj bolj zahtevnega pa ne dam roke v ogenj za njih. Zdaj raje sam rešujem probleme
smile-1.gif