Parkiranje letališče Benentke

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Opozarjam, da uporabniki Flixbusa poročajo o VELIKIH ZAMUDAH, tako ob odhodih, kot ob prihodih.
Nomago je skupek različnih avtobusnih prevoznikov, ki so se pred kratkim združili (Avrigo, Izletnik Celje, Koratur, Promet Mesec in AP Rižana in drugi manjši prevozniki kot je Markun,...). Tako da ne bi prehitro sodil. Prevozniku, kateremu so odpadle gume na AC je popolnoma drug, kot ta ki oprvlja Shuttle do Benetk, kljub temu, da se tržijo pod isto blagovno znamko.

Sicer pa imaš na voljo tudi Flixbus, če mu bolj zaupaš (ravno tako blagovna znamka pod/za katero vozijo različni prevozniki)
Aha, nisem vedel.Sicer mi ni v pomoč, ker bi se v tem primeru moral zapeljati do LJ in tam iskati PP in je potem bolje potegniti do M.Pola. Za Flixbus piše McGiver o zamudah, tako da odpade.

lp
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Na FB "letalske karte" čisto vsi poročajo, da Flixbus proti letališčem je treba vzet rezerve vsaj 2 uri dodatno zaradi zamud avtobusov.
 

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
Od petka do nedelje gremo v London iz letališča Marco Polo.
Informacije o parkingu dobrodošle.
Ali pa kakšen penzion, kjer lahko pustiš avto in te po možnosti še dostavijo na letališče...

Hvala za info.

T
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.691
349
83
Drugače pa imaš tu nek iskalnik parkingov in ti ponudi tudi cenejše opcije: https://parkos.it/parcheggio-aeroporto-venezia/. Pri cenejših opcijah te potem s kombijem odpeljejo na letališče in pridejo po tebe, ko se vrneš.. ;)

Če vas ni dosti, preveri še mogoče GoOpti.. Mi smo trije in je ravno tak, da se ne splača iz MB do benetk (vsaj za naše termine).. Ni pa tak fejst velike razlike... ;)

In javi, kje si vzel in kak je blo.. ;)
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.811
199
63
Slovenija
Tu pa tam preverite še ParkVia, včasih cenejše preko njih, ali pa na direktnem parkingu ni ponudbe, na ParkVia pa je. In ne, ne delam za njih. Sem pa jih uporabil prejšnji teden na BUD.