Parking v LJ

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
nič nisem razjarjen. pač živim v mestu, kjer parkiranje ni urejeno in to tako tudi sprejemam. okej, pač ne morem vedno parkirat povsem blizu doma, ampak to tudi ni taki problem. problem je edino pri starejših, ki prav daleč ne morejo hodit. ne moreš pa človeka kr tam pustit, it parkirat in ga potem pospremit gor. pri nas je šlo tako daleč, da si je morala mama zamenjati registrske tablice, ker so ji sosedje težili, da ni tam doma in so jo tudi kdaj zaparkirali. pač MB tablice sredi LJ. no zdaj ma LJ tablice in lahko v svoji soseski pod svojim stanovanjem mirno parkira - ko dobi plac. pač, nič ne moreš. ne smeš postavit rampe, ker je to zemljišče MOL, plačal pa si ga. in?
tak pač je, zato pa nimam treh avtov, ker še enega težko parkiram, pa itak, kaj mi bo avto sredi mesta. če bi tako razmišljali tudi ostali, bi blo prometnega kaosa precej manj. ne pa da mi sosed s kripo, ki je nevozna, neregistrirana, brez tablic, odžira parkirno mesto, ker on pač kripe ne odpelje na odpad.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Citat:
Uporabnik markoman pravi:
ne pa da mi sosed s kripo, ki je nevozna, neregistrirana, brez tablic, odžira parkirno mesto, ker on pač kripe ne odpelje na odpad.
Takšne kripe lepo prijaviš na mestno redarstvo in jih odpeljejo. Pogoj je seveda javna površina.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Če ni gor tablice nimajo kej (ne vejo kdo je lastnik)... mislm da dajo lahko samo obvestilo na šipo, šele po enem mescu pa ga lahko odpeljejo.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Dolgo pa ne delajo v tej službi.
rolleyes-1.gif
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
ksz ...

No, po vseh informacijah glede parkinga sem našel nov hobi/rekreacijo. Kako po 8 urah parkiranja spizdit torbarjem na Kongresnem trgu
evil.gif