Parade - ne razumem

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Ja, ja ... če bi taki vodili svet ne bi bilo kraj, laži, nasilja, mesojedstva, ...

... mankind-a.

Tako je. Bil bi peoplekind. ali personkind.

:aplauz:

a9EqXVn4_700w_0.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic
I

Izbrisan uporabnik 474

uf ja... se ko si bil ti mlad so bili ze fetisi, sam ti poznas samo swingerstvo.
Stari je v svojih "zlatih časih" 100% imel celotno zbirko Color Climax-a in si ga žlajfal s Soleo na 10-letnice. Najbilžje swingerstvu pa ji prišel, ko se je sposojenim Sport Beograd in Tomos 4 od kolega drajsal ob obali Umaga in pač naletel na razvpito swinger plažo. Zdaj pa Đajića špila.
Sicer pa, tudi klošar, ki spi pod tromostovjem, ima "stanovanje v strogem centru Ljubljane."
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx
I

Izbrisan uporabnik 474

Si že slišal za zavist, fovšijo? Ja, elitna lokacija, elitna cena kvadrata. Skratka: ELITA.

Požri se v svoji vukojebini.
Sorry, samo faf za 10€ na Metelkovi, handjob za 5€ v Kragujevcu in sindikalni dopust pri prijateljih hrčkih je daleč od elite. Podedovani prostor pod tromostovjem tudi ne...
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.016
5.724
113
blizu močvirne prestolnice
Si že slišal za zavist, fovšijo? Ja, elitna lokacija, elitna cena kvadrata. Skratka: ELITA.

Požri se v svoji vukojebini.
Glejte 70-75 ste stari. Otrok po prebranem nimate in me zanima, kaj vam pomaga 4-5 jurjev na m2, saj se bliža Matilda in kaj vam pomaga taka cena? prodajte, uživajte teh par let in to je to. Za druge naj vas ne skrbi.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.580
283
113
Ves čas od 2. svetovne vojne so bili fetiši. Pa seveda tudi prej...
Le, da so se skrivali in se jih je šlo (bolj ekstremne) le malo ljudi...

Danes pa se jih promovira. in ljudem nabija razmišljanje, da če nimaš fetiša, si pa luzer... Si nula od človeka.

Moj fetiš (mlade, normalne punce) pa je fetiš vsaj četrtine moških, če ne tretjine...
Pa ne spet: Jaz pa že ne... Ti mogoče res ne, ampak drugi pa. Z veseljem. In tudi z užitkom.
Verjetno gre za najbolj pogost fetiš...
Takle pač mamo.

hahaha, kdo ti nabija tako razmisljanje? kje si zasledil da si brez fetisa nula??? na alterju je feeling ravno kontra!! recimo ti si precej bolj nabijas nam da so nahrbtnikarji nule. si precej bolj vsiljiv kot pa ena dva pajaca...

torej ocitno imamo vsi fetise, zakaj torej tako zgrazanje ob tisti fotki? ker sta dva dedca?? ce bi bila baba in dedc bi bilo kej lepse? al je zdej mogoce ze fetise prepovedano imet??
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in navlixx

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
hahaha, kdo ti nabija tako razmisljanje? kje si zasledil da si brez fetisa nula??? na alterju je feeling ravno kontra!! recimo ti si precej bolj nabijas nam da so nahrbtnikarji nule. si precej bolj vsiljiv kot pa ena dva pajaca...

torej ocitno imamo vsi fetise, zakaj torej tako zgrazanje ob tisti fotki? ker sta dva dedca?? ce bi bila baba in dedc bi bilo kej lepse? al je zdej mogoce ze fetise prepovedano imet??
mogoče je pa "kužiju" na sliki fovš :evil::valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Glejte 70-75 ste stari. Otrok po prebranem nimate in me zanima, kaj vam pomaga 4-5 jurjev na m2, saj se bliža Matilda in kaj vam pomaga taka cena? prodajte, uživajte teh par let in to je to. Za druge naj vas ne skrbi.

Vsem se bliža Matilda...

Samo na Hrvaškem dnevno umreta (beri črno kroniko) dva, ali trije Slovenci. Nesreče, utopitve. In to praviloma mlajši. In to vsak dan...
Da o "pametnih" motoristih ne govorim. Pa da ne pozabim (povprečno) še najmanj enega samomorilca dnevno...

Mi stari pa, tako jih slišim govoriti na kavi, zanalašč vlečemo in vlečemo... In s tem rušimo državne finance... Finančni sistem. Državo samo.

Eni kradejo, mi, ki pa imamo 1000-krat manj, pa - rušimo. Z vztrajanjem.

Mogoče so se nekateri celo dogovorili z Matildo? Da prej kot njih vzame kakšnega (bivšega) UDBOVCA...

Bo treba "spustit ven" kakšno epidemijo, če ne celo pandemijo... Mladi rabijo denar, delali pa seveda ne bi...
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Enkrat smo že doživeli, kaj se je razvilo iz vaških straž.:evil: Posedovanje mitraljeza je pa kaznivo in kaže na to, kaki osebki se tu združujejo.