Par za novo leto

Robko30

Zelenc'
4. dec 2019
2
0
1
Zivjo,
sva 30 letni par iz brkinov, ki bi mogoce nekje s drugim parom skupaj praznovala novo leto. Sta za?
 

Robko30

Zelenc'
4. dec 2019
2
0
1
Haha, malo kozje bradice, drugace pa IZ brkinov. Ne ne, niamo v teh vodah. Druzenje samo.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.542
1.737
113
toti Maribor
Pa kaj se morate res iz vsake teme norca delat u tri PM:nigladek: Človek je pač vprašal za praznovanje novega leta. Kaj je tu takšnega. Kaj ste res vsi stari 15 let, ali kaj?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Pridružen včeraj in to je prvi post. Sorry, mogoče je resna tema, ampak meni deluje kot zaje.bancija a ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

zakon

Guru
16. maj 2008
8.542
1.737
113
toti Maribor
Ja in? V čem je problem, razen v tem, da vi stalno nekaj predpostavljate. Če vas tema ne zanima, pač ne odpiraš oz. se vzdržiš vsakršnih komentarjev, še posebej takih otročjih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tofsy

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Ah jebiga eni smo otročji a ne.
Mogoče pa ti malo preveč resno vse jemlješ glede na tvoje poste, ampak vsakemu svoje. Če bi se pa rad družil z njim za novo leto, pa napiši tukaj in obljubim, da ne bom nič komentiral, ker si že toliko časa na forumu in ne bom dojemal to kot zajebancijo. Če pa nekdo odpre prvo temo, na forumu na katerem drugače ne sodeluje, da išče par za preživljanje novega leta skupaj, se bom pa malo pošalil, če je pa to proti pravilom pa naj me moderator opozori ali bana.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.153
1.759
113
Pridružen včeraj in to je prvi post. Sorry, mogoče je resna tema, ampak meni deluje kot zaje.bancija a ne.


Nekaj je na stvari..če pogledaš objektivno..kdo za vraga bi si želel v paru preživeti novo leto s popolnima neznancema?
Jaz osebno tudi pod točko razno ne. Če ti partner ni dovolj, da rabiš (iščeš) družbo neznanev, verjetno nista za skupaj.

Drugo je sam naslov teme, ki je zelo dvoumen in ponuja več smeri razmišljanja.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
itak. pa tole glih ni forum namenjen spoznavanju in druzenju.

za to so drugi forumi.