Papp's Apprentice!

B81

22. jul 2007
34.588
9.028
113
KSZ

Klemen Kozjek ha ha. za 6000 bruto letno naj se javi nekdo ki mi bo cel dan odnašal rit. ti morš bit pa težek [censored], če sodim po zapisanem v oglasu.
Pred 5 urami/-a · Všeč mi je

Saso Papp Tocno Klemen najvecji [censored] na svetu! Kako sem vesel, da si spregledal najpomembnejse stvari in vidis le tipicno slovensko. Zato pa imamo 100.000 brezposelnih...
pred nekaj sekundami · Všeč mi je
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.880
1.331
113
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Meni pa se to ne zdi tako slaba ponudba. Spoznaš veliko ljudi, krožiš po dogodkih in med znanimi ljudmi, naučiš se marsikaj novega, ... Ko se naveličaš pa med njegovimi kontakti izbereš novega delodajalca.

Edino problem je, če je tip preveč zatežen in zgubljaš živce.

Sašo kdo? Pa dejansko verjameš, da je tip neki šminker in pozna pomembne ljudi? Če so tebi Sanja Grohar in podobna samooklicna smeta pomembni, potem just do it. Za takšno novodobno slugo moraš biti že v glavi malo premaknjen, da bi sprejel pogoje od nekoga.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Meni je pa zanimivo, da je skoraj vse zmotil zgolj znesek. Jaz bi se najprej zamislil nad čim drugim.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.775
262
83
Največja slovenska vas
Jst k sm začel brati ta oglas na alterju sem mislil, da je to oglas kakekga ritopikovskega umetnika, ki rabi (moškega) sužnja oz. deklico za VSE. Mah, sj tistih 500€ je za nekoga k je na zavodu velik bolš kukr da ne dobi nč plus v stalnem pogonu je in ima možnost širiti socialno mrežo in na ta način lažje priti do prave službe.

Kar mi ni všeč je pravzaprou 24urni "delovnik", kadar se prepotentnemu nadutežu sprdne, da te ima na klic....
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Od tistih 500€ odštej prispevke in ostale stroške, ki jih imaš z s.p.-jem... Potem pa še enkrat premisli, ali se splača nekemu Papku "rit brisat" za tak keš.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.689
1.605
113
predvidevam da je to delovno mesto v močvirju. in tam so cene visoke. torej, si sluga temu Pappku, nekaj moraš jest, polek vseh ostalih stroškov. se pravi sendvič in koslio na dan (kuhat nimaš časa), si takoj na 20€ na dan, 400€ mesec. Samo za prehrano
bonk.gif
 

pinKING

Pripravnik
1. sep 2007
518
7
18
ORANGEland
www.trenutkiveselja.si
Saj vse lepo in prav....

Pa sluzba pa moznosti in priloznosti.... pa siroko gledanje na zaposlitev... pa tak naprej...

Tip pa kasira ko ***** njegov sluzabnik pa naj mu se denar skoraj nazaj nosi...? Vsi bi bili turbo kapitalisti..... na tujih ...

@ steve: tocno tak...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.487
9.211
113
vajenc je bolj hlapčevksa slovenska, kar zelo paše k njegovemu opisu del.

Torej Papov vajenec.
wink-1.gif


rešli smo mu razpis :D
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
En tip se že zanima na njegovi strani za službo in sprašuje kje se prijavit, očitno je pravi kandidat, ker ni uspel najti e-mail naslova v razpisu
smile-1.gif
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Saj je vse OK.
Pop ne išče nekoga za redno zaposlitev, ampak nekoga, ki bo 24 ur na dan na razpolago za raznorazne oslarije odprl svoj s.p. s fiksnim prihodkom 6000 € na leto, od tega si bo sam vse prispevke plačal, kril vse stroške z s.p.-jem ipd. Skratka, tistih 10, ki se jih je prijavilo, po mojem ne zna štet niti do 5.