Papp's Apprentice!

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
Upam da se tip šali ker sicer je bolnik

Citat:
Postani moj osebni pomočnik / pomočnica!

KAJ JE TO?

- delaš z mano, dnevno, na različnih projektih (radio, fotografija, prireditve ipd.)

- komunikacija z ljudmi, organizacija, brskanje za informacijami

- naravno ti je, da mi pelješ avto v avtopralnico, vmes odložiš dokumentacijo na računovodskem servisu, skočiš po očiščeno obleko, me naročiš pri frizerju, se dogovoriš za 3 sestanke, odgovoriš na dva maila (enega iz Amerike, drugega iz Italije), kličeš dizajnerja, da rabiš dokončno oblikovan element do petka, po poti nazaj v pisarno se spomniš, da nisem še malical in ker veš kaj sem jedel prejšnje dni izbereš nekaj nad čimer bom zagotovo navdušen (vse to urediš z lahkoto in veseljem v največ 30ih minutah)
KAJ TO NI?

- tečaj lenarjenja

- osem urni redni delovnik? Zagotovo ne, lahko je pa precej fleksibilno, čeprav se ti prilagajaš meni in ne obratno

- druženje z znanimi osebnosti? Seveda ne, boš pa pri svojem delu spoznal veliko tudi takšnih
smile-1.gif


- socialna podpora? Napačen naslov.

- plačilo ni na uro pač pa na "cel paket" - ne zanima me urna postavka, zanima pa me koliko boš ustvaril, pomagal, prihranil mojega časa. To pa cenim in sem pripravljen pošteno nagraditi.
PREDNOSTI:

- prideš do znanja, izkušenj, vseh mojih kontaktov, lahko pričneš z vodenjem večletnega projekta, ki prinaša lep denar za naju oba

- spoznaš norca s preveč idejami in premalo časa

- izjemno delovno okolje, stimulativno, pošteno, odkrito, motivirajoče z veliko priložnosti za izobraževanje in tudi osebno rast
DELOVNI ČAS:

- 24 ur na dan (v resnici lahko spiš več kot jaz) - nimam navade klicati ljudi pred 7. ali po 22. uri ampak morda pa včasih bom, če bo potrebno
KAKŠNA SO PRIČAKOVANJA?

- izjemno dobro komuniciranje, prisrčnost, dobra volja, pripravljenost učiti se in delati 24 ur tri mesece skupaj, če je treba

- angleščina perfektno, nemščina, francoščina, španščina, italijanščina zaželjeno (ja, res so določeni projekti kjer ti to pride prav)

- internet, mail, office oz. Apple-ovi produkti za pisarno (Pages, Numbers etc.)

- izjemno hitro učenje

- odkritost

- osnovno znanje fotografije, dizajna ipd. so dodaten plus

- mladost je prednost, izkušenost tudi
smile-1.gif


- načeloma do 35 let, brez finančnih težav, če si brez kreditov je to plus (ne bom se ukvarjal s tvojimi finančnimi težavami, to so tvoje osebne reči)
ZANIMA ME. KAKO NAPREJ?

- predvsem še enkrat preberi vse zgoraj napisano in premisli, če se strinjaš z vsem. Če se ti katerakoli od zgornjih točk zdi čudna te prosim, da se ne prijaviš, da ne bova zgubljala časa

- na apprentice@sasopapp.com čimprej pošlji svojo prijavo (CV obvezen), bodi kreativen, predvsem preprost in pokaži svoje komunikacijske sposobnosti. Prepričaj me!

- 7. 11. prejmeš nadaljna navodila
KAJ JE NAGRADA?

- nov iPhone 4S (v trajno last)

- Macbook Air (za čas sodelovanja z mano)

- 6.000 EUR letno (plačilo na s.p., ki ga ustanoviš, če ga še nimaš)

- dodatki na učinkovitost pri projektih
ZAKAJ?

Ker verjamem v moč mladih, povezovanja, delanja dobrega, timskega dela, izobraževanja in novih priložnosti!

http://www.facebook.com/sasopapp.page?sk=app_290606714292594
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.210
680
113
zanimivo, da nobeden od teh papkov me upa svojega osebnega assistenta plačat pošteno.

"Zakaj? Ker verjamem v moč mladih, povezovanja, delanja dobrega, timskega dela, izobraževanja in novih priložnosti! "

ni kej, tip je prizadet al pa išče prizadete. sam te dve možnosti.

lp
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Plača pa nikakva, pravzaprav še slabša, sploh za celodnevno dostopnost. Šest jurjev letno BRUTO - ampak ni panike, itak bo dobil kakega papka, navdušencev nad bedarijami voditeljev komercialnih radijskih postaj ne manjka pri nam.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Zadeva je sicer ok, a za tako stopnjo usposobljenosti in tak čas dosegljivosti bi moralo biti plačilo poloviceo tega zneska ampak NA MESEC (torej 3k eur mesečno)
 

Clueless

Fizikalc
5. avg 2007
744
86
28
Damn, če to dobi za 6k letno si še jaz omislim to.
smile-1.gif


Znanka je tovrstno asistiranje počela za cca. 1,5k mesečno (neto) pa se mi je še zdelo premalo.
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
ksz

Po tem, ko plačaš prispevke za s.p., ti ostane like 200€ na mesec?

No ja, še vedno idealna prilika poklicne sinove/hčerke, ki se želijo lansirati v "slovensko medijsko smetano"
hysterical-1.gif
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Za mesečnih 500€ bruto mu še brce v rit ne bi dal...

P.S. Jutri odstranim Radio Center s spomina avtoradia.
 
Nazadnje urejeno:

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
A je to kopija ameriškega reality show-a* ?

* - no ja, neki sorodnik reality showa. Pač show.
 

B81

22. jul 2007
34.594
9.029
113
Je kdo našel okence, da se lahko odda komentar? Ker za 6k eur letno na s.p. je to malo fookjeno.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.501
5.492
113
Meni pa se to ne zdi tako slaba ponudba. Spoznaš veliko ljudi, krožiš po dogodkih in med znanimi ljudmi, naučiš se marsikaj novega, ... Ko se naveličaš pa med njegovimi kontakti izbereš novega delodajalca.

Edino problem je, če je tip preveč zatežen in zgubljaš živce.
 

B81

22. jul 2007
34.594
9.029
113
Ja in zraven letanja okoli zapraviš več kot zaslužiš....pametno res.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Citat:
Uporabnik miha013 pravi:
Upam da se tip šali ker sicer je bolnik
Mogoče pa se ne šali, ampak blazno resno misli.... KLIK

Moraš pa res bit papak, da misliš,da bodo nekateri celi nori šli odpirat s.p.-je, da bodo lahko osebni butlerji od enega neposlušljivega moderatorja... Vau, za 6 k na leto, od katerih odšteješ cca. 800 € za računovodstvo, nekaj 100 € akontacije dohodnine, nekaj čez 3 k € prispevkov. Mhm, delo za đabe.

Upam, da je to ena cenena samoreklama (vsaka reklama je dobra). Ker če ni in je to resno mišljeno, potem samo
stupid-1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.005
9.139
113
40
MB
dovolj se jih bo najdlo, brez skrbi, zakaj bi potemtakem plačeval več ?
smirk-1.gif
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Žena je na FB očitno tudi navdušena nad odlično priložnostjo postati osebni suženj:

Lenja Faraguna Papp
Ko bi le jaz v mlajših letih našla nekoga takšnega, ki bi verjel vame in bi se ob njem lahko poslovno izoblikovala!
Bravo mož Saso Papp za iniciativo in ker verjameš, da obstajajo mladi ljudje, ki imajo izjemen potencial, potrebujejo le fokus in priložnost!
Klikni, če poznaš koga, ki bi želel imeti tako diamantno službo!