Panirane ribje palčke...

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Jaz sem nad njimi zadnje čase popolnoma razočarana.
Mi je jasno, da v njih ravno ne bo neke kvalitetne ribe...a se mi zdi, da so bile pred leti vsaj užitne!!
Sem kupila Ledo-ve, Frigomar-jeve, od Marive, včeraj v Tušu še neke druge firme...pa vse
frown-1.gif


Ali se je meni okus tako spremenil, ali pa se je njihova kvaliteta v zadnjih letih res poslabšala??

Jih vi jeste? Katere?
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.365
382
83
Jaz sem bil nad njimi razočaran vedno, kadar so se (slučajno) znašle na krožniku.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Jih ne kupujem več že kaki dve leti, če ne še kako leto več...razlog : par zavitkov sem vrgla stran zaradi neužitnosti, od takrat se ne trudim več, da bi našla kakšne, ki so vsaj približno spodobne.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.256
190
63
V Hoferju imajo zmrznjene panirane ribje in lignjeve palčke. Oboje so mi OK, ne vem pa, kdo je proizvajalec.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Citat:
Uporabnik Slick pravi:
V Hoferju imajo zmrznjene panirane ribje in lignjeve palčke. Oboje so mi OK, ne vem pa, kdo je proizvajalec.

Se strinjam.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.322
-8.443
113
Citat:
Uporabnik pumaX pravi:
Jaz sem nad njimi zadnje čase popolnoma razočarana.
Mi je jasno, da v njih ravno ne bo neke kvalitetne ribe...a se mi zdi, da so bile pred leti vsaj užitne!!
Sem kupila Ledo-ve, Frigomar-jeve, od Marive, včeraj v Tušu še neke druge firme...pa vse
frown-1.gif


Ali se je meni okus tako spremenil, ali pa se je njihova kvaliteta v zadnjih letih res poslabšala??

Jih vi jeste? Katere?
Ni toliko fora v kvaliteti ribe. Fora je v tem, da se v ta poc od ribe daje vedno več moke. Isto delajo s hrenovkami
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik pumaX pravi:
Jaz sem nad njimi zadnje čase popolnoma razočarana.
Mi je jasno, da v njih ravno ne bo neke kvalitetne ribe...a se mi zdi, da so bile pred leti vsaj užitne!!
Sem kupila Ledo-ve, Frigomar-jeve, od Marive, včeraj v Tušu še neke druge firme...pa vse
frown-1.gif


Ali se je meni okus tako spremenil, ali pa se je njihova kvaliteta v zadnjih letih res poslabšala??

Jih vi jeste? Katere?
Ni toliko fora v kvaliteti ribe. Fora je v tem, da se v ta poc od ribe daje vedno več moke. Isto delajo s hrenovkami

Pa točno to. Kot da not ni riba, ampak samo ena sama pocarija
uf-1.gif
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Citat:
Uporabnik pumaX pravi:
Citat:
Uporabnik Slick pravi:
V Hoferju imajo zmrznjene panirane ribje in lignjeve palčke. Oboje so mi OK, ne vem pa, kdo je proizvajalec.

Kakšne so pa lignjeve palčke??
shocked-1.gif

točno to kupujem. . . pomoje so zmleti kalamari + verjetno cel kup zdravju koristnih Ejev in podobnih pisdarij - oblikovano v palčke in panirano. . . je pa fajn, da se da fajn zapečt jih v pečici, da jih ni treba utopit v olju
 

lemar

Fizikalc
8. jan 2008
406
57
28
pa je ta zadeva sploh bila kdaj užitna? Se mi zdi primerjava z ribo kot da bi primerjal iverko in hrastov les.

LP
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:
Jih ne kupujem več že kaki dve leti, če ne še kako leto več...razlog : par zavitkov sem vrgla stran zaradi neužitnosti, od takrat se ne trudim več, da bi našla kakšne, ki so vsaj približno spodobne.

Jaz bi dodal še kaki 2 leti poleg.
frown-1.gif
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Pravijo da se zgodovina ponavlja: drži kot pribito.


Proizvajalec:
Pickenpack - Hussman & Hahn Seafood GmbH

Sestavine:

Meso bele ribe (65%) (SeeLachs - Atlantik), pšenična moka (vsebuje gluten), voda, rastlinsko olje, kuhinjska sol, začimbe (?), kvas.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Jaz Hoferjeve delam v Mikrovalovni ("ventilatorsko pečenje") tudi brez dodatnega olja.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Ma te "ribje" palcke so pogruntavscina "ribiskega lobija" in dobra fora kako spravit v promet robo ki se ne proda. Vso svinjarijo zmeljejo skupaj in potem "zlepijo" v ribje palcke. Me zanima kako dobijo tisto oranzno barvo, ki je na ovoju te zadeve. Jaz se jih ne prtaknem.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Ups, tocno. Jaz pisem o teh ja. Ma na splosno ne konzumiram nic pripravljenega in globoko zamrznjenega, zato sem zamesal
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Bofrostove ... Vržeš v pečico na peki papir in to je to. Nič olja, hrustljavo, okus kar OK ...

So Bofrostove boljše od teh iz Šparov, Merkatorjev,...??
Od Bofrosta sem jaz namreč do sedaj jemala samo sladoled
cool-1.gif