Pandabuy - izkušnje

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
664
81
28
Je kdo kdaj naročal robo s Kitajske preko Pandabuy?
Ja.
Za enkrat vse bp, pac zna trajat od narocila pa da pandabuy vse dobi, pa potem da se potrdis in da ti odpremijo. Racunaj na cca mesec dni.
Je pa kao par haklcov ( fajn je da je cel paket pod 10kg) pa to ves da ko narocis pac placas kokr je, pa potem se ko vse dobijo placas posebej se shipping
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
937
113
Emona / Carnium
To z "under 10kg" poznam, ja. Pa tudi poštnina naj bi bila relativno draga.
So kakšni stroški, če po prejemu fotk izdelek zavrneš?
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
664
81
28
Do sedaj nic zapletov, postnina pa kar opali ja.
Sej ko das pod crto na st kosov pa njihovo “real” vrednost je se zmer ok. Sam butne pa ja ko mas ze vse placan pol pa odprema se dodatnih 150eur
Pa s tem da itak damo brez skatel pa balasta - drugac pride se drazje
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
664
81
28
Aja, pa tud je ze blo da enega artikla dolg ni seller poslal, pa smo gladko claimali pa je blo vse bp, suski nazaj na PB acc pol pa al tam pustis al si na paypal nazaj ruknes pac po zelji..
 
  • Všeč mi je
Reactions: mistique

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
664
81
28
Ja roba pa tko, pac jemles oz gledas od preverjenih pa tistih k majo dobre reviewe.
In je potem to original ( te so tudi drazji) - dejansko ni razlike.
Tamala ma jordanke iz tu pa ene dvoje iz pb - ni razlike prov ni, pa sm prvic sive gledal pa vse
Cena pa dvoje na pb kot ene tu . Sam primer
 
  • Všeč mi je
Reactions: mistique

Kodrnusa

Pripravnik
23. avg 2019
42
2
8
Ravno naročil ene jordanke. Me zanima kako je s carino. Oziroma ko bo prišlo v warehouse, kaj vnesem v declare. Na youtubu piše da vpišeš ceno poštnine. A gre vedno mimo carine?
Hvala za info.
 

Danivu

Zelenc'
18. mar 2024
2
0
1
Pozdravljeni,

Ne bom odpiral nove teme glede pandabuy.

Ne vem kaj sem narobe označil pri pandabuy nakupu, ker so na carini paket odprli in vse je šlo v preverbo k podjetjem in pol v uničenje. Pri nakupu sem pomagal z videi, in raznimi forumi.

Cel kup denarja je šel v luft, na kitajsko.

Mi mogoče poveste, kaj sem spregledal, keri haklc.

Za odgovore se zahvaljujem.

Lp D
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Nakup ponaredkov, ki kršijo pravice lastnikov blagovnih znamk, je prepovedan. Seveda če te dobijo - to si spregledal. Zahtevaj povračilo pri prodajalcu, če ga lahko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

Danivu

Zelenc'
18. mar 2024
2
0
1
To sem zavedal, sin je pravil vsi sošolci naročujejo ponaredke, ki kršijo pravice lastnikov blag. Znamk in nobenu se ni carina uničila paketa, pa sem rekel nič treba probat.

Problem je da se ta roba prodaja mimo lastnikov, najverjetneje so narejeni na isti liniji.

Če vsi vedo kaj prodaja pandabuy zakaj pol večine paketov ne uničijo.

Lp