Osnovna pametna zapestnica

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.260
5.819
113
pri taščici
Ja, saj brez tega mi niti bt povezave ni uspelo vzpostaviti. Tako da sem potem šel kar RTFM.
In SMS sporočil ne morem izbrati v mi fit app. Najprej mi je samo klice sporočil, kasneje sem dodal gmail, MSN....SMS pa nimam na izbiro. WTF?
Najbolje da probam se na pocophone inštalirati mi fit, pa se tega testiram.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
448
83
Pri meni je takole (sicer na amazfit bip):
Screenshot_2019-10-28-19-45-33-457_com.xiaomi.hm.health.jpg
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.260
5.819
113
pri taščici
Otroku pa je Miklavž prinesel kitajski klon, pa bo že praznik če bo baterija zdržala 3 dni. Je pa res da jo otrok najbrž bolj zlorablja kot žena. Pa poredko je povezana s telefonom.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.054
1.269
113
Meni xiaomi band 4 meri pulz 24/7, zraven pa vedno dela "studijo" spanja ponoci, po 7 dneh mam zdaj se 32%. Ce ne bi mel tega vsega vklopljenega, bi drzala po mojem nekje 20dni+.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.260
5.819
113
pri taščici
Saj ženi original zdrži tri tedne, hčerki pa fake težko dva dni.....je pa res da jo hčerka skoz drajsa.... Ampak ne vem kako pogosto si pa utrip in ostale "neumnosti" (pritisk, saturacija...)meri.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Ful me mika ena taka zapesnica. Ali mislite da lahko nadomesti naprimer polar m400?

In pa, katero se najbolj splača kupiti, mi band 4?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.387
113
Pri mi bandu 4 se mi takoj naredi stik, med vetrovko in bandom in mi aktivnosti skencla, kadar malo zašvicam.... lock screen ne funkcionira prov, ker je samo ene 2mm za potegnit, da se odklene. (bi morali vsaj en vzorc naredit, ne pa ravna črta).

Pri korakih nisem niti gledal koliko je točno, recimo da je. Če probam pomerit trenutni pulz mi kr kako neumno cifro ven vrže npr. 70, v realnosti je pa bližje 45. Na daljši čas se pa seveda točnost meritve popravi.

Meritve dolžine spanja so zelo netočne, če greš popoldne pokinkat sploh ne registrira. Sedaj je ena 3rd party app ven so zadeve malo boljše (notify & fitness app) lahko nastaviš tudi spanje za izmenske delavce.

Za 30€ se pa sploh ne moram pritoževat, dobiš kar si plačal. Da boš pa pravo uro za 200€ s tem nadomestil je pa bolj tko....
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Hvala za dober review.

Itak me še vedno ful mika Fenix 6 ampak berem tukaj da ima kar nekaj uporabnikov probleme. Pa ne bi jemal nekaj za 600+ s problemi. Mislil vmesni čas zapolniti z neko zapestnico za cca 100. Ampak tudi tukaj so nažalost minusi. Fitbit charge 3 je ful lepa naprimer.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.054
1.269
113
Pri mi bandu 4 se mi takoj naredi stik, med vetrovko in bandom in mi aktivnosti skencla, kadar malo zašvicam.... lock screen ne funkcionira prov, ker je samo ene 2mm za potegnit, da se odklene. (bi morali vsaj en vzorc naredit, ne pa ravna črta).

Pri korakih nisem niti gledal koliko je točno, recimo da je. Če probam pomerit trenutni pulz mi kr kako neumno cifro ven vrže npr. 70, v realnosti je pa bližje 45. Na daljši čas se pa seveda točnost meritve popravi.

Meritve dolžine spanja so zelo netočne, če greš popoldne pokinkat sploh ne registrira. Sedaj je ena 3rd party app ven so zadeve malo boljše (notify & fitness app) lahko nastaviš tudi spanje za izmenske delavce.

Za 30€ se pa sploh ne moram pritoževat, dobiš kar si plačal. Da boš pa pravo uro za 200€ s tem nadomestil je pa bolj tko....

Jaz problemov pri vadbi nimam. Enostavno band malo bolj zatisnem.

Tudi pulz mi meri ok, sem v zacetku vec krat preverjal dejanski pulz na vratu in prikaz na uri.

Meritve spanja v mojem primeru stimajo. Skoraj v nulo. Danes sem ob 11 se vlegel in nekaj dremal, pa mi je na telefonu dodalo 35min rahlega spanca in znak kava zraven.


Evo na vratu 72, band kaze 71.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.597
6.336
113
Danes sem dobil Xiaomi Mi Band 4 in sama zapestnica mi je zelo všeč. Sem pa na žalost opazil, da je velikost teksta zelo majhna in da brez očal za branje vidim za en kuratz. Ker očal za branje (računalnik) ne nosim ves čas s seboj, je tole napravica zame bolj kot ne neuporabna. Sem čekiral po netu, ali se lahko poveča teks, vendar po prebranem izgleda ne bo šlo. Ima mogoče kdo kakšne drugačne izkušnje? Kako se znajdejo uporabniki,ki vidijo slabše?
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.054
1.269
113
Jo mam. Ima veliko možnih "ozadij", tak da bi sigurno našel kako, ki ti odgovarja. Text je veliiiiko večji, kot na zapestnici. Menim, da bi videl ok.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.597
6.336
113
Glede zapestnice Xiaomi Mi Band 4 me zanima zakaj se število korakov ne ujema s števillom korakov na telefonu?
Na telefonu imam aplikacijo Pacer, ki mi pokaže precej več prehojenih korakov kot na zapestnici. Ali se da to urediti, nastaviti, ali je zapestnica v kurtzu?
Mi Band 4 hvalijo povsod, tako da me zanima kje je problem?