Osje gnezdo

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.326
2.270
113
Ne se igrat z osami in sršeni. Uporabi tist, kar jeza njih!
In, zamerili ti bomo - množina - če ne posnameš.
Skorajda vsak post je z nasveti, kako narediti, da preživiš.
Dolžan si nam video!
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
750
113
ksz
imel podoben problem, na vikendu mi je na stebričku zelenjavnega vrta zrastel osir velikosti cca 10cm. ker je bila sobota in je bila zadruga že zaprta, sem na podstrešju poiskal piksno raida in osir pošprical. sicer sem bil previden, vendar ni bilo panike in me noben osa ni napadle, vse so takoj popadale dol.
naslednji dan zjutraj sem odluščil osir in preventivno še enkrat pošprical. bomo videli naslednji teden, kako bo stanje.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
nalsednji teden te bo na tistem mestu počakala alien 5m zajebana matica in te pojedla.
 

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Mi smo to reševali z WD40 in vžigalnikom.
cool-1.gif
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.106
750
113
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
nalsednji teden te bo na tistem mestu počakala alien 5m zajebana matica in te pojedla.
bom imel pripravljen foto, da bo brane zadovoljen
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.324
113
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:
Skorajda vsak post je z nasveti, kako narediti, da preživiš.
Dolžan si nam video!

Ampak res. No se bom potrudil in podokumentiral genocid ampak pomoje bo to šele enkrat naslednji teden, ko se tale vročina malce umiri, z osami se je baje potrebno bosti pri nižjih temperaturah =P
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Bodi pripravljen, ko se bodo razne Brižitke spravile nate nazaj, zaradi genocida.
tongue-1.gif
.
Razne vzgojiteljice in učiteljice znajo biti kar ostre.
tongue-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.324
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Da ne bodo tele tvoje ose prebegnile preden bo tebi uspelo.

Tudi to bi bilo povsem ok, važno mi je zgolj da jih ni v rastlinjaku.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.324
113
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Ma ne kompliciraj-pošpricaj pa basta.

Ma itaq imam dopust pa mi je vseeno, če moram še malo počakat in ravno zaradi dopusta se mi tudi ne ljubi vstajat neke zgodnje ure. Pri teh temeraturah zdaj pa mi res ni za hodit v rastlinjak, izjemno vlažnih 40 in več stopinj celzija mi ne diši ravno najbolj. Saj bojo preživele, če jih pošpricam čez par dni namestu jutri zjutraj
tongue-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.324
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Bodi pripravljen, ko se bodo razne Brižitke spravile nate nazaj, zaradi genocida.
tongue-1.gif
.
Razne vzgojiteljice in učiteljice znajo biti kar ostre.
tongue-1.gif

Mah saj ne bo nihče razen Alterja vedel za to
grin1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
nalsednji teden te bo na tistem mestu počakala alien 5m zajebana matica in te pojedla.
matica pri sršenih?
a ja, genska mutacija
smile-1.gif
ti si mutiran. tudi pri osah je matica samo se navzven ne razlikuje tako očitno
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Ma ti res kompliciraš. Mi smo to zrihtal proti večeru, ko se je začel delati mrak in to je bilo to.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.324
113
hysterical-1.gif


Glej - imam nek problem za rešit za kar sem se med drugim obrnil na Alter. Dobil sem vse potrebne informacije in ker je zadeva daleč od prioritetn in se zdaj ukvarjam še z žiljon drugimi stvarmi pač čakam na meni bolj ustrezen moment. Nisem vedel, da je to po novem kompliciranje in da bi moral "vse spustit iz rok" ter po hitrem postopku izvest ta genocid nad osami
grin1.gif
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.360
5.400
113
Cagav si ti neki... Kolikor si namenil časa od prvega koristnega nasveta na to temo tu gor, bi tisti osir lahko že ene parkrat padel. Pa bi bil problem rešen, pa se za druge stvari bi bilo več časa.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaaa.
smile-1.gif
, direkten ajnšpritz, tako kot injekcija. Treba biti racionalen.

Mater, kake komplikacije! To se dela zvečer ob 9h, ko je že tema ali vsaj polmrak. Vržeš gor liter bencina in zakuriš kozolec - še pospravljati ni treba
evil.gif


hysterical-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator: