opozori moderatorja

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.338
955
113
Titograd
Ta gumb sploh deluje? Ker sem 2 krat ga v kratkem času koristil pa osebek ki je žalil vseovprek ni bil nič kaznovan. Pol pa naj se nobeden ne čudi da se take stvari kar na forumu perejo in mu kvarijo kvaliteto
smirk-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.338
955
113
Titograd
Obakrat sta različna nicka. V avtomobilizmu splošno, tema o motokrosistih..... ker sem povedal kako je nekdo dobil obisk policije kljub temu da se je z prdalom vozil na svojem posestvu in nahebal ker je pač vseeno motil vse okrog sebe, en (blejc) kar lepo grozi z porivanjem prstov v oči in zmerja ostale z opicami
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Meni je zanimivo, da po taki otvoritvi topica:

Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Jaz pa mislim, da je aids zdravilo za pedre. Ob letosnjem 1. decembru bi lahko imeli slogan

AIDS is a cure for homosexuality

Kaj pa vi mislite? Jaz bi sicer napisal "the cure" ampak potem bi se kdo po nepotrebnem zgrazal..
tongue-1.gif

- user ne dobi bana
- topic ostane odprt

Jaz bi npr. takemu stisnil permanent ban, ampak mogoče pa se motim in glavni cilj tega foruma ni vzdrževati določenega nivoja.
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Saj to je meni jasno, ampak dotična tema je ziher bla opažena s strani osebja, ker se je en od moderatorjev veselo hecal v njej. Ampak vidim, da je ni več
nahrung002.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Seveda je bila opažena in prav si videl komentar, ampak če dotični moderator nima pristojnosti v nekem forumu, lahko naredi sam to kar ti - gleda in se čudi
tongue-1.gif


Vsakemu svoje
smile-1.gif