Opel strokovnjak za ECU

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Oz. drugače... kaj za vraga vas moti S&S sistem? V mestu je efekt, na odprti cesti se pa ne vklaplja. Če vas pa skrbi ACU pa niste pravi naslo za lastništvo avta.

OD faksa na Tržaški pa do Merkatorja v Šiški se je vklopil in ugasnil 48-krat, gužva en petek ob 16h. Prav štel sem ker sem sem dan prej v drugo smer podobno doživel samo ne tolikokrat.
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.358
298
83
dajte se že enkrat naučit pisat tip motorja oz. oznako ali pa vsaj okvirno
po tem se lahko marsikaj razbere, tudi tip vbrizga, kjer so določene funkcije oz. se lažje pogleda v diagnostične programe, če je določena funkcija podprta
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici

Imas Forscan? Pridem do ti be ob priliki. Poznas koga v okolici ljubljane.
ker tudi mene matra isto kot krimca. Na enakem avtu. Senzor svetlobe je za moje pojme premalo obcutljiv in mi dol visi za tisti dcl porabe ki ga bodo letno pozrle ledice zadaj. Sem ze nekajkrat vklapljal rocno.


Vidim da gre to preko elm 327. Ni hudica da ne najdem enega stromarja ki za malco naredi kljukico tam pri zadnjh luceh. Ker ce bo hotel vec.kot dve malici, potem si ga bova s krimcom sama privoscila elm327 pa forscan (app je 5€, edino ne vek.ce app lite omogoca spreminjanje nastavitev. Kot vidim, samo branje paramterov in branje in brisanje DTC
 
Nazadnje urejeno:

luka51

Guru
16. avg 2007
13.843
5.086
113
forscan je zaenkrat še free registracija za extended licenco za 3 mesece.
za malico ti te kljukice nihče ne bo nardil. Tak, da kar pozabi na to misijo. Ker kljukice se delajo samo na določenih nastavitvah, ostalo je koda.
imam forscan in tudi če bi ga obvladal ti za malico tega ne grem delat. Kupi kabl in registriraj program pa si naredi. Itak je "samo ena kljukica" to boš kojci fertik
 
  • Všeč mi je
Reactions: Roberto