Opel Ampera/Chevrolet Volt

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
robertto uuuu se že bojim!

Oglasil si se ker si ponudil olje. ;)

Zakaj nočeš - ne želiš povedat kdo je prodajalec? Amper je zelo malo na trgu in če si se ti uspel "rešit", je fer da poveš še drugim naj bodo previdni. Mogoče pa bo kdo drug imel voljo se ukvarjat s tem motorjem - le spodbuda v ceni mora bit primerna.
 

robertto

Pripravnik
4. jun 2014
86
0
6
Tu ste sami Ampera/Volt lastniki pa se nobeden od vas ni povedal, da je kaksna napaka na vasem. Preprican sem da jo nekateri imate in si tudi ne upate tukaj o njih razglabljati. Jasno je, da vam taksno razpravljanje v naprej zbija ceno. Avto je bil na diagnostiki v Avtotehna VIS in odgivor je bil, da bi popravilo stalo med 3 do 5 jurjev. Tu nimas kaj razmisljati. Ce si resen kupec me lahko kontaktiras in ti povem kje je bil avto kupljen. Ta avto hisa mi je zagotovila, da bodo avto popravili in ker so mi vrnili vso nakupno vsoto Ampere in vse stroske, ki sva jih imela povrnili, bom za enkrat tiho. Ko bom pa avto videl v kaksnem oglasu oziroma se bo kdo zanimal za Ampero v tej avtohisi, bom pa sigurno opozoril kaksne jo bila napaka na Amperi.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Moj gre na servis, High voltage charging napaka... Pravijo update software-a, pa da je treba 2x napolniti in sprazniti baterijo, da bo avto 3 dni tam...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
To sem imel jaz lanskega maja. Po moje najdes v te temi.

Se enkrat morajo naloziti software od avta, da napaka izgine. Meni se ni dalo cakati 3 dni, tako da sem jim rekel, da naj mi avto kar dajo in da ce se bo napaka ponovila v teh rveh polnjenjih, da jim ga pripeljem nazaj.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tu ste sami Ampera/Volt lastniki pa se nobeden od vas ni povedal, da je kaksna napaka na vasem. Preprican sem da jo nekateri imate in si tudi ne upate tukaj o njih razglabljati. Jasno je, da vam taksno razpravljanje v naprej zbija ceno. Avto je bil na diagnostiki v Avtotehna VIS in odgivor je bil, da bi popravilo stalo med 3 do 5 jurjev. Tu nimas kaj razmisljati. Ce si resen kupec me lahko kontaktiras in ti povem kje je bil avto kupljen. Ta avto hisa mi je zagotovila, da bodo avto popravili in ker so mi vrnili vso nakupno vsoto Ampere in vse stroske, ki sva jih imela povrnili, bom za enkrat tiho. Ko bom pa avto videl v kaksnem oglasu oziroma se bo kdo zanimal za Ampero v tej avtohisi, bom pa sigurno opozoril kaksne jo bila napaka na Amperi.
Pošteno! :aplauz:

Nimam pa Ampere - so me zelo mikale kako leto, dve nazaj, sedaj pa vedno manj. ;)
Če bo, bo zaenkrat i3.
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.625
766
113
Meni je bil i3 tudi zanimiv, pa sem šel brat malo tuje forume, pa mi ni več :) No, morda so z zadnjimi letniki te porodne težave kaj zrihtali, tako da spremljam dalje.

Sicer pa trg rabljenih hitro postavi cene na svoje mesto.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Kaj pa je z i3 narobe? Sem ga kar dosti peljal pa mi je sama vožnja bila najbolj všeč od električarjev. Ker sem se resno zanimal za nakup sem tudi precej testov prebral in kakor sem zasledil je bilo nekaj težav z REX izvedenkami. Mi je pa (čeprav mi je bila na začetku všeč) kar fail ideja odpiranja zadnjih vrat, drugače pa bi ga z veseljem imel.
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.625
766
113
Ja predvsem z REX variantami so problemi, pa tudi z električnimi ne vem neki problemi z električnim priklopom. Tule je en video, tisti z malo baterijo mi ni zanimiv, tisti 94Ah so pa novejši in dražji so pa verjetno res že OK.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
potem pa je moj volt res v dobrem stanju, glede na pisanje tu...

upam, da se slo trg ne zjebe preveč s temi pol-izdelki od amper/voltov da bo folk dobil odpor do teh avtov
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
Kje pa dobim filter za zrak mašine? al se to ne menja tako pogosto, ker pač mašina nič ne laufa?