Omejitev mesečne porabe

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Ali kateri operater omogoča nastavitev omejitve porabe na naročnini na določen znesek? Da recimo ne more porabiti več, kot ima na voljo minut/smsov/interneta v svojem paketu. Pa po možnosti da se to da nastavljat in spreminjat v naročniskem portalu, ne da je treba operaterja kontaktirat.

Potreboval bi za otroke, da se jim vzame nek paket za recimo 10 EUR in da je to to, kar ima na voljo v paketu in niti centa več. Zdaj imajo na kartice, pa je potem treba vsak mesec kupovat kartice, polnit...
 
Nazadnje urejeno:

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Mislim, da ima HoT vse, kar želiš... je "prepaid", ima možnost mesečne omejitve porabe, ima možnost avtomatične polnitve. In vse lahko delaš online. Pa še med najcenejšimi je.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bajkman

pikapoka07

Pripravnik
6. dec 2013
212
3
18
Ali kateri operater omogoča nastavitev omejitve porabe na naročnini na določen znesek? Da recimo ne more porabiti več, kot ima na voljo minut/smsov/interneta v svojem paketu. Pa po možnosti da se to da nastavljat in spreminjat v naročniskem portalu, ne da je treba operaterja kontaktirat.

Potreboval bi za otroke, da se jim vzame nek paket za recimo 10 EUR in da je to to, kar ima na voljo v paketu in niti centa več. Zdaj imajo na kartice, pa je potem treba vsak mesec kupovat kartice, polnit...

Če imaš naročnino pri TS, ima otrok še vedno lahko na kartice, ti mu pa plačuješ pri položnici. Če mu vključiš mesečni zakup pa ne rabi tudi polnit več... Žepnina
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Hvala vsem! Jest - se mi je zdelo, da je imel Simobil včasih taki otroški paket, pa sem mislil, da A1 nima več, ker nisem našel.