Pri nas smo takrat, ko so operaterji začeli zaračunavati obvezno naročnino na pro plus, TV vrgli ven iz paketa, tako da sem iz TV škatel čisto ven.
Rabim kupiti/izbrati TV za starca. Sedaj sta imela 10 let 65" sonyja. Manjše ne. Naročnino imata na T-2, želita biti brez STBja, kar, če prav razumem pomeni, da rabita android, da bosta uporabljala aplikacijo.
LED, OLED, QLED, mini micro ... recimo da gre za nezahtevnega uporabnika. 1-2 uri na dan. Je med eno in drugo tehnologijo res toliko razlike? Recimo, da imaš še malo dioptrije.
Imeti mora še SAT-TV tuner, ker na ne vem katerem nemškem kanalu, ki ga ni v T2 gledata eno kuharsko oddajo.
Jaz sem rekel, naj iščeta največji zaslon/ceno. Se motim?