OLED TV

corsol

Guru
11. mar 2010
4.063
1.519
113


določene = tisto kar imajo dejansko zalogo.

TCL je tu pač problematičen s tega vidika, da ni prisoten na trgu, distribucijo ima pa preko avtera.

to pa še nikoli ni delovalo ok, ko se določeni distributerji odločijo za ta način, brez pravega supporta znamke.

isto ko je probal bb sam z grundig-om.

al pa zdaj ko distributer ki ima v paleti blaupunkt poskuša polek budilk pa bt zvočnikov zdaj vpeljat na trg še tvje ... od tega kar so pol leta nazaj razlagali velikopotezno, sedaj že spoznavajo realnost.
A ni grundig , blaupunkt....isti Turk?
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

corsol

Guru
11. mar 2010
4.063
1.519
113
določene = tisto kar imajo dejansko zalogo.

TCL je tu pač problematičen s tega vidika, da ni prisoten na trgu, distribucijo ima pa preko avtera.

to pa še nikoli ni delovalo ok, ko se določeni distributerji odločijo za ta način, brez pravega supporta znamke.

isto ko je probal bb sam z grundig-om.

al pa zdaj ko distributer ki ima v paleti blaupunkt poskuša polek budilk pa bt zvočnikov zdaj vpeljat na trg še tvje ... od tega kar so pol leta nazaj razlagali velikopotezno, sedaj že spoznavajo realnost.
Avtera je računalničar in ima vse ,....podpora pa verjetno procentualnio temu primerna.
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
2.059
80
63
kot sem ti pisal že večkrat, problem je v principalu.
natančneje na madžarskem.
razen letnega showcase-a novih modelov, pa še to ponavadi nekaj mesecev ko so že na policah, nimajo trgovci nič od lg-ja, ni sogovornika oz komunikacije.
tak da lepo da si videl s terena s prve roke stanje.
Ja, samo s tem, ko BB, pa tudi Merkur nimata LG TVejev na zalogi za prodajo sta na škodi, in gredo kupci drugam. Lahko povem, da v tem času, ko sem bil v trgovini, zanimalo me je , kako s telekomando brez številčnice prestavljati kanale, pa jo niso imeli pri roki, in je kar vse skupaj trajalo kake pol ure, da so jo dobili.
V tem času sta se kar dva kupca zanimala za LG OLED. Obema so predlagali Sony, Hisense in Philips. Oba sta odšla brez nakupa.
Mislim, da za nedobavo ni krivda samo v dobavitelju, mogoče marža? Ne vem, kdo LGeje dobavlja za Makspro, samo oni so stalno založeni, in imajo nižje cene, in če vzameš v obzir, da je BB brez LGejev kar dva tri mesece, imam občutek, da ima Makspro višjo prodajo.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.973
450
83
Vipavska dolina
Tam sem jaz pred leti nabavil Sonyja, verzija ki pri nas je nisi mogel dobit, tudi cena je bila najnižja.
Sedajšnjega LGja pa sem nabavil v Merkurju, v akciji in dodaten popust je spet bilo najmanj kar sem pri nas videl.
 

urby20

Guru
14. jul 2010
3.414
501
113
Goriska
LG preko VAMA TRADE so predragi.......ni računice.....
Odvisno kaj…

Jaz sem pri njih decembra 2024 kupil LG G4 55” s stojalom in so mi ravno oni ponudili najugodneje, in sicer 1420€ je bil takrat.

LG C4 65”, ki sem ga kupoval lani pa je bil pri njih 1700€ in sem ga potem dobil najceneje pri makspro-ju za 1350€.

Vedno je treba vse povprasati.
 

urby20

Guru
14. jul 2010
3.414
501
113
Goriska
Noro dobra cena za LG C4 55", zadnji kos!!

 

klekej

Guru
26. jul 2007
5.763
521
113
36
Išem poceni 65" tv al pa celo 75". V oči mi je padlo tole, še kakšen predlog?