Jaz imam www, netflix, youtube in amazon. Ja te gumbe bi zradiral dol če bi lahko. Verjetno je večini sveta to pomembno. Še bolj verjetno pa da amazon in netflix plačata provizijo, da se njihove aplikacije neprestano pomotoma zaganjajo. Ampak tako imajo čisto vsi skupaj z Hisemse in TCLjem.
No, jaz jih imam 6. Nov TCL.
