OKvirji pa kar po starem

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Aja, po hanžku bi jim s tem kršili človekove pravice do drugačnosti...

Takšne in drugačne drame opazujem že kar nekaj časa in mi je izredno "zabavno" kako se tolerira vse mogoče drugačne ljudi pa čeprav znajo biti škodljivi (oz. nek delež njih dejansko je škodljiv) za družbo samo ampak ne tolerira se pa tistih, ki ne tolerirajo teh škodljivcev in se jih prav hitro popredalčka kot ksenofobe, neonacije itd.

#StrpniDoVsehRazenDoNestrpnežev #StrelVKoleno
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.679
6.237
113
Ce ze pises, pisi tocno. Ni bilo v Grosupljem ampak v Trebnjem. In to da je nekdo med intervencijo dobil kaj v glavo se ne pomeni da je zato zabava potekala dalje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf in zaseka

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.679
6.237
113
O tej zabavi mi je pripovedovala soseda in je sam nisem videl. Nisem pa vedel, da imamo pri nas slepe in gluhe policaje. :fredi:
Aja pol si pozabil povedat da si slisal da je bila zabava... ker napisal si kot da si to sam zaznal... meni so pripovedovali ze marsikaj.

ce bos mel pa v kocevju konkretne tezave s cigani pa kar pogumno. Lahko tud men poves pa ti obljubim da bos mel vso pozornost lokalne policije. Bo bolj efektivno kot ce tule s pripovedkami operiras.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.679
6.237
113
ce bi policija ponoci poslusala od kje se slisi glasba, bi zivel v policijski drzavi.

poleg tega (kot zanimivost), ce npr policist ob 2 zjutraj slisi izjemno glasno glasbo iz nekega stanovanja in nihce ne rece da ga to moti (kdo je to rekel mora biti dokumentirano, anonimna prijava ni dovolj), ne more kaznovati krsitelja, ker mora glasba nekoga motiti in policistova zaznava ne steje ce ni “odkodovanca”. Tko da ne pametovat na suho.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
Če njega osebno moti mora narediti prijavo kot vsak drug občan? Podobno kot JRM ko 'tuširanje' tulipanov ni prekršek, dokler te kdo ne prijavi?
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.997
5.715
113
blizu močvirne prestolnice
ce bi policija ponoci poslusala od kje se slisi glasba, bi zivel v policijski drzavi.

poleg tega (kot zanimivost), ce npr policist ob 2 zjutraj slisi izjemno glasno glasbo iz nekega stanovanja in nihce ne rece da ga to moti (kdo je to rekel mora biti dokumentirano, anonimna prijava ni dovolj), ne more kaznovati krsitelja, ker mora glasba nekoga motiti in policistova zaznava ne steje ce ni “odkodovanca”. Tko da ne pametovat na suho.
S n te samo vprašal, ni treba s takimi odgovori. OK, potem imam lahko travco, če je sosedje ne prijavijo
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
WeirdShit.gif
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
Depresija....zarad Covid-19 sr...

Zanimiv komentar...
tudi ROMI niso več ,kaj so bili sramota pa še z KOSOVARJI so se združli adio SLOVENIJA