OKvirji pa kar po starem

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
... Ti ljudje nikoli ne pozabijo na pravo ali domnevno krivico in se vedno maščujejo.
Ja, iza hrbta naredijo.
.. ni mi jasno, kako so mu dodajali kazenske točke, če pa nima veljavnega voz. dovoljenja :sprasujemse:
Boli nega točke. Kako mu bodo denar pobrali? kako?

Kaj je osnova za pregled, kontrolo premoženjskega stanja, vira denarja itd. S socialo ne morejo imeti takega denarja!
Sem se enkrat vozil iz Črnomlja tam zadaj nekje. Kar na enkart eni Cigoti z otroškimi vozički na cesti. Sama hosta okol. Pa pridejo nasproti eni res nobel, popolnoma neznani avti. Se ustavijo in, čebla, čebla med voznikom in tistimi z otroškimi vozički.
In ko pripeljejo kamione bakrenih žlebov, dinos sam odšetej. Je še tako?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Ja, iza hrbta naredijo.

Pa mu vrneš uslugo a ne, z obrestmi seveda. Ne moreš se vsakemu nasilnežu zgolj zaradi možnosti maščevanja oz. zaradi možnosti fizičnega konflikta podredit že v štartu. To je osnovna ideja njihove logike in načina funkcioniranja in zato tudi smo kjer smo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Blazno smešno je to ja. Naslednjič najbolje, da ciganu policaji zgolj pomagajo v slovo češ "uživaj, mi ti tako ali tako nič ne moremo".
Pa ti povej, kaj bodo kazenske točke vozniku brez dovoljenje. :nigladek: Naj jih vlijejo v svinec in okujejo okoli vratu? Za kazni se mu pa jebe, ker mu jih od sociale tako ne smejo pobrati. Edini zdravilo bi bilo, da ga ob vsakem srečanju pošteno prebutajo, samo bi pri tem policaji bolj nasrkali.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Ja ja, ti kar bluzi klasično dalje zapenjaj v točke, ki so še najmanj pomembne in katerih sistem nekako deluje v kolikor imaš v obravnavi normalnega človeka in zignoriraj vse ostalo, kar se da izboljšat iz vidika prisilnega spametovanja osebe.
Problem s cigani je rešljiv brez problema v kolikor bi imeli interes to uredit ampak tega v naši prelepi liberaralni državici, kjer so najpomembnejše vse prevečkrat nasilne manjšine, ne bomo videli kaj kmalu.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Pa mu vrneš uslugo a ne, z obrestmi seveda. Ne moreš se vsakemu nasilnežu zgolj zaradi možnosti maščevanja oz. zaradi možnosti fizičnega konflikta podredit že v štartu. To je osnovna ideja njihove logike in načina funkcioniranja in zato tudi smo kjer smo.
Spet nekaj teoretiziraš, ker nimaš pojma, kaj se zgodi ob vsakem incidentu, kjer je udeležen cigo. V nekaj minutah jih pridrvi vsaj petdeset in ti boš spizdil, kakor hitro te bodo nosile noge.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Ne, sploh nimam pojma kaj se zgodi, ko se zapneš z napačnim debilom, govoriš kot da imajo cigani edini tak način delovanja in pozabljaš, da smo v Sloveniji.
Seveda, da bi pred 50imi cigani spizdil, saj mi je le nekaj do lastnega življenja. V kolikor pa bi bilo pri nas vse tako kot bi moralo biti s takimi problematiki, pa mi nebi bilo treba.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ja ja, ti kar bluzi klasično dalje zapenjaj v točke, ki so še najmanj pomembne in katerih sistem nekako deluje v kolikor imaš v obravnavi normalnega človeka in zignoriraj vse ostalo, kar se da izboljšat iz vidika prisilnega spametovanja osebe.
Problem s cigani je rešljiv brez problema v kolikor bi imeli interes to uredit ampak tega v naši prelepi liberaralni državici, kjer so najpomembnejše vse prevečkrat nasilne manjšine, ne bomo videli kaj kmalu.
Ja, tako kot so ga znali urediti v Italiji, Franciji, na Slovaškem, v Romuniji, kajne?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Ne znajo oz. nočejo znat iz enakega razloga kot pri nas, problem je v sami osnovi identičen. "Uboge uboge zatirane" manjšine in preveč ekstremnih levičarjev.
 

B81

22. jul 2007
34.479
8.955
113
Kako pa to, da tega psihiatri ne obravnavajo? Saj ziveti v skladu z normami in zakoni se nekako pricakuje na normalnega cloveka. Napad na osebo, ponavljajoce krsenje zakona...na antipsihotike, pa bo clovek cisto ok.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Kako pa to, da tega psihiatri ne obravnavajo? Saj ziveti v skladu z normami in zakoni se nekako pricakuje na normalnega cloveka. Napad na osebo, ponavljajoce krsenje zakona...na antipsihotike, pa bo clovek cisto ok.

Ne, ne, oni se obnašajo povsem normalno. Normalno glede na njihove običaje in kulturo in kdo ti zdaj ti, do drugačnih netolerantni fašistični rasist, da boš nekomu preprečeval živeti v skladu z običaji njegove kulture? :evil:
 

B81

22. jul 2007
34.479
8.955
113
Ko on ogroza drugega, izgubi pravice. Vsaj vedno sem mislil, da je tako. Ko sem vozil pod vplivom, so me dali spat, torej sem izgubil pravice, kar je posteno (in najvarneje). Wtf
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Svoji k svojim
17949845_10156041919402166_1907417248_o.jpg
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Spremeniš zakon...delaš pizdarije ni socialne...ja sej vem potem bo pa hudobna slovenija ker zatira manjšine. Sicer pa za cigane in njim podobne bi jaz naredil kot v ameriki 2 neumnosti za tretjo pa tudi če so čiki v trgovini greš sedet do smrti. Pa ne mislim na odprt odselek in za vikende.
Tako v Ameriki obravnavajo cigane?
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Ne vse.
1. ne velja v vseh državah
2. kriminal belih ovratnikov je redkokdaj tako obravnavan.

pa še ena težava je.
Nekatere raziskave ugotavljajo, da je zaradi tega, tretji zločin bolj nasilen, ker kriminalec ve, da bo dobil 25+ let.
Pa tudi raziskavo, ki si linkal, nekateri rušijo, saj naj bi zločini začeli padati že dve leti pred uvedbo tega v Kaliforniji, kar se vidi tudi na grafu.