OKvirji pa kar po starem

I

Izbrisan uporabnik #9334

Sodišče ga je obsodilo zaradi velike tatvine in povzročitve premoženjske škode, dobil je dve leti aresta, za povrnitev škode mi je pa dalo pravni pouk, naj grem v civilno tožbo. Za sodišče je bila zadeva opravljena.

Pa - če ga grem civilno tožit, kakšno povrnitev stroškov pa lahko pričakujem od njega? V zadnjih 20 letih je bil skupno v arestu 19,5 let, torej samo pol leta doma. In če ga že iztožim, lahko samo pričakujem, da bom dobil domov kpl. njegovo squav in četico malih indijančkov za preživljat :bonk:.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
To nima veze z oblastjo. Poznam primer z našega konca, ko se je tip s cigotom stepel v gostilni. Po nekaj letih so možaka zasacili samega v gozdu in ga je ta cigo skupaj s prijatelji tako pretepel, da je imel nekaj mesecev čeljust povezano s žico. Ti ljudje nikoli ne pozabijo na pravo ali domnevno krivico in se vedno maščujejo. Na srečo se v glavnem med sabo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Ljubezni jim manjka. Več ljubezni (z naše neciganske strani, kakopak) bi brez dvoma rešilo vse tegobe in težave.
Or maaaybe, just maaaybe prijemi, ki se jih je uporabljalo pred mnogimi leti, ko politična korektnost in vdajanje (pa magari problematičnim) manjšinam še ni bilo tako absolutno na prvem mestu potem pa dolgo časa nič. Pa še celo uspešne so bile te akcije, so dosegle željen učinek. Nato pa nam je Drnovšek pokazal tisto pravo pot ter dal kriminalcem vse in še več kar si mora normalen in pošten človek prislužit s konkretnim trudom in stvari so šle na bolje.... not.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
To nima veze z oblastjo.

Ne, to nima prav nobene veze z oblastjo (in vsem ostalim kar paše zraven). Ne, niti malo. Zakonodaja, dosledno izvajanje oz. upoštevanje te zakonodaje, sankcioniranje, nezagovarjanje določenih skupin kot najbolj uboge in zaščite potrebne, itd nimajo nobene veze, nope. Vsaka vlada oz. oblast je v boju s cigani že vnaprej obsojena na propad pa naj gre za povsem levo ali pa povsem desno vlado.

Abejžnobejž :zavijazocmi:
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Kako bi jih pa kaznoval? Kazni ne plačujejo, ker uradno nimajo dohodkov, od sociale jim pa ne smejo trgati. Strpajo jih lahko v zapor, če jih ujamejo in dejanje dokažejo. Prič se običajno ne da dobiti, ker se ljudje preveč bojijo maščevanja.

Spremeniš zakon...delaš pizdarije ni socialne...ja sej vem potem bo pa hudobna slovenija ker zatira manjšine. Sicer pa za cigane in njim podobne bi jaz naredil kot v ameriki 2 neumnosti za tretjo pa tudi če so čiki v trgovini greš sedet do smrti. Pa ne mislim na odprt odselek in za vikende.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pri nas ga je bilo takrat, ko so še milicajci red delali, bilo bistveno manj kot danes.

Batina je nutzen, batina je iz Raja prišla. :fredi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
To nima veze z oblastjo. Poznam primer z našega konca, ko se je tip s cigotom stepel v gostilni. Po nekaj letih so možaka zasacili samega v gozdu in ga je ta cigo skupaj s prijatelji tako pretepel, da je imel nekaj mesecev čeljust povezano s žico. Ti ljudje nikoli ne pozabijo na pravo ali domnevno krivico in se vedno maščujejo. Na srečo se v glavnem med sabo.
Ja...imam cigana (Metlika) na šihtu...stojiš zravn njega pa te zajebe....če ne bi mel veze bi ostal že brez šihta...če bi mel malo boljšo bi mu že 3x odbil glavo iz vratu sred šihta....

Ko še bosanc reče...koja pička od čoveka...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Blazno smešno je to ja. Naslednjič najbolje, da ciganu policaji zgolj pomagajo v slovo češ "uživaj, mi ti tako ali tako nič ne moremo".
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888