OKvirji pa kar po starem

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.590
113
Morda bo ta sodba tudi malo zaprla gobec raznim grimsom in podobnim osebkom, ki tudi Alterju niso tuji s svojim šovinizmom, rasizmom in ksenofobijo.
"Shoot the messenger" princip bo sigurno rešil problem.


Tako kot je komunizem/socializem vsakič uspel.


Za tole se ne rabiš v Međimurje vozit, dovolj je do Trebnjega, pa verjetno tudi bližje Ljubljani.
Ambrus se je zgodil šele, ko so imeli vaščani polno kapo etničnih.

Tudi takrat so policaji/politiki delali po bizijevo.




Nekaj podobnega se dogaja na južni meji (krimigranti), da se ljudje samoorganizirajo v skupine, kajti meja je luknjasta kot švicarski sir.
Policaji meje niso sposobni varovati, kaj šele ljudi in njihovega premoženja.

Medtem se razni Šarci čudijo, kaj se dogaja.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in cappy

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Za tole se ne rabiš v Međimurje vozit, dovolj je do Trebnjega, pa verjetno tudi bližje Ljubljani.

Že, že, ampak ni dokumentirano. Vedno pride do izkrivljanja informacij s strani romske populacije in njih zagovornikov.

BTW, a mogoče kdo ve, če je termin "romska populacija" politično/etično/moralno/zakonsko/whatever dovoljen ali zna bit spet kak problem?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Manjka ograja? Ja pa kaj pol!
Kaj pa lohka s tem železom naredijo? Ograjo okoli svoje hiše. He he he he he.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
brazen-bull.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38

Floki

Guru
6. sep 2007
9.894
3.020
113
Največ kriminala na JV države

Najvišjo stopnjo kriminalitete statistično zaznavamo na jugovzhodu države, kjer najdemo kar šest občin, v katerih je število obsojenih na tisoč prebivalcev višje od sedem. Gre za občine Kočevje, Semič, Novo mesto, Črnomelj, Šentjernej in Škocjan. Slednja ima z 10,8 obsojenega na tisoč prebivalcev najvišji indeks kriminalitete v državi.

Le kaj jim je skupni faktor jaz kar ne morem ugotovit :sprasujemse:.......:evil:
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.819
113
ma to se kleni dolenjski fantje na veselicah malo bolj na trdo pobožajo, pa koj marica prileti in obsodba je na mestu...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Največ kriminala na JV države

Najvišjo stopnjo kriminalitete statistično zaznavamo na jugovzhodu države, kjer najdemo kar šest občin, v katerih je število obsojenih na tisoč prebivalcev višje od sedem. Gre za občine Kočevje, Semič, Novo mesto, Črnomelj, Šentjernej in Škocjan. Slednja ima z 10,8 obsojenega na tisoč prebivalcev najvišji indeks kriminalitete v državi.

Le kaj jim je skupni faktor jaz kar ne morem ugotovit :sprasujemse:.......:evil:

Krško je verjetno izvzeto, ker je na sodišči več šiptarjev:

Capture.JPG


Manj kot 30% Slovencev. Tisto podjetje DIZI je tudi šiptarsko.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
Moraš biti pa res optimist, da pustiš nezavarovan denar sredi romskega naselja:Novomeškemu poštarju ukradli 4000 evrov denarja za pokojnine

Link ti nekaj ne dela, vsaj meni ne tako da dodajam še enega:

p.s. zna bit da je od teh 4000€ kakšnih 500 od poštarja, ker je na dogovorjenem kraju ob dogovorjenem času "pozabil" torbo z denarjem :fredi:
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.894
3.020
113
Link ti nekaj ne dela, vsaj meni ne tako da dodajam še enega:

p.s. zna bit da je od teh 4000€ kakšnih 500 od poštarja, ker je na dogovorjenem kraju ob dogovorjenem času "pozabil" torbo z denarjem :fredi:


A upaš vložit prijavo zoper njega?