Okolju prijazni avtomobili

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.240
113
To bom pa res tebe vprašala, ko bo cajt za to... :zmaga: Avta sraufat ti ne bi dala, tole si pa kar referenca. To je bil tudi najin prvi pogovor tu gor. Tvoje straniscne tezave.
Se zadnji off, da ne smetiva, ampak straniscnih tezav pa se res ne spomnim...osveži mi. Verjetno si me zamenjala z nekom.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.338
5.371
113

Niti ni izostal opomnik o kvazi premoznosti na prejsnji strani, niti sortiranje po spolu. Barva koze je pa kasneje prisla. Torej zdaj imamo uspesnega, belega, premoznega moskega. Treba sicer to povedati in poudariti, ker na prvi pogled videti ni...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.338
6.533
113
Dvomim, da "uspešni" moški zlivajo svojo faušijo po forumu...ali pa so uspešni le v svoji glavi.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.240
113
Svaka cast da me drzis v spominski knjigi. Sicer ne razumem tocno kaj ima to veze z inkontinenco. Premozen bel moski veliko potrebo pac opravlja na wcju. Kje pa ti?
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.240
113

Niti ni izostal opomnik o kvazi premoznosti na prejsnji strani, niti sortiranje po spolu. Barva koze je pa kasneje prisla. Torej zdaj imamo uspesnega, belega, premoznega moskega. Treba sicer to povedati in poudariti, ker na prvi pogled videti ni...
Ce bi brala se kaj drugega kot Alter bi vedela od kje izraz premozen bel moski (kot vir vsega zla na tem svetu....)
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.338
5.371
113
Svaka cast da me drzis v spominski knjigi. Sicer ne razumem tocno kaj ima to veze z inkontinenco. Premozen bel moski veliko potrebo pac opravlja na wcju. Kje pa ti?

Vsak pogovor 1 na 1 si praviloma zapomnim, sploh ko je očitno, da je na drugi strani nabijač. To že ko reče, veš, da je samo vprašanje časa, da se mu lahko zatakne.

Darjan npr je kaki je, ampak je konsistenten. Za marsikoga zblojen v svojim pogledih, daleč da se z njim strinjam skoraj v bilokateri stvari, ampak brez žaljenja, brez arogantnega duvanja, brez postavljanja na svoje mesto in s tem kvazi višjega pozicioniranja. To je recimo veliko bližje temu, za kar se imaš ti, ki dobesedno wc težave privlečeš v vsako temo in pajaciš. nedostojanstveno v zaton, bi se temu reklo.

točno vem, kaj misliš s "premožnim uspešnim belim moških" in tisti, ki to je, se na tem svetu ne počuti ogroženega od vsake opazke.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.338
6.533
113
Kaj pa za tebe pomeni pravilno?


tu imaš na hitro "pogoji" ki jih tak avto mora imeti...
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.661
1.583
113
Kaki so pogoji je vseeno. Odgovor se skriva v prvem stavku. In ti isti "novinarji" so ali prodane duše, ali pa verniki tvojega kova.

Ker čisto vsi trobijo po svojih trobilih iste debilizme, kot jih lahko tu beremo. EV je absolutno logična zadeva za vse, so super ugodni, vzdrževanja praktično ni,... v galvnem povzemajo iz EV biblije.

V realnem svetu pa je tako: kupujejo jih samo firme pod davčno prisilo. Privat od 10 ljudi bodo 3 rekli da bi ga vzeli kot drugi avto ob normalni ceni, kot prvi skoraj noben.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.826
616
113
EU
Ne vem, meni Toyotinega hibrida niso vsilili (itak ni bilo državnih subvebcij za navadne hibride) in sem ga šel sam iskat:)
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.338
6.533
113
Meni tudi nobenega bivšega hibrida/BEVja ne.

ampak midva sva očitno napredna, ali pa imela jajca sprobat, večina ljudi pa se boji. Dokler ne probajo, potem pa celi navdušeni.
 

dask

Fizikalc
21. sep 2023
200
199
43
Kaj pa za tebe pomeni pravilno?


tu imaš na hitro "pogoji" ki jih tak avto mora imeti...
Nima smisla....
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.661
1.583
113
Meni tudi nobenega bivšega hibrida/BEVja ne.

ampak midva sva očitno napredna, ali pa imela jajca sprobat, večina ljudi pa se boji. Dokler ne probajo, potem pa celi navdušeni.

Sprobavam evje (prisila delodajalcev) od 2016 in tega navdušenja še kar ni in ni. Nevem, kak dolgo misliš ti da rabi da pride?

Edini nad katerim sem res bil navdušen je bil bmw i3. Dokler nisem prišel na ac in ga vozil kot normalen avto. Takrat je navdušenje ob pogledu na range instantno izpuhtelo in sem se lepo postavil za šleper, kot vsi ev fahrerji.

Za razliko od hibrida...tega sem 2x probal in takoj kupil
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.338
6.533
113
Kakšno teslo MS pa še nisi? Ne moreš od i3 pričakovat nekega AC udobja, če je to majhen mestni jajček.
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Sprobavam evje (prisila delodajalcev) od 2016 in tega navdušenja še kar ni in ni. Nevem, kak dolgo misliš ti da rabi da pride?

Edini nad katerim sem res bil navdušen je bil bmw i3. Dokler nisem prišel na ac in ga vozil kot normalen avto. Takrat je navdušenje ob pogledu na range instantno izpuhtelo in sem se lepo postavil za šleper, kot vsi ev fahrerji.

Za razliko od hibrida...tega sem 2x probal in takoj kupil

A lahko napišeš te silne EVje, ki si jih sprobaval in od katerih ti je bil najboljši i3, to me pa res zanima kateri so.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in sajkek

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Zakaj? Saj ce je pogojen vir ogrevanja bo pa tudi se pac SE.

Za vecje dobro se gre, takrat gre tudi mimo “zakonov” in “logike”, še pomnite kovid case?
Spomnimo se kovid časov in kako si nas gnjavil, ker mi nismo cepljeni. Ko so začeli zahtevat "obnovitvene" doze, si hitro obrnil ploščo in napisal "jaz se ne grem več tega".
Se pomnite tovariši :rolleyes: