OI Peking 2008 brez viste!

22. jul 2007
12.827
1.319
113
123
še en udarec za microsoft
bonk.gif
LPWW

članek iz monitor novic
 
Nazadnje urejeno:

redorange

Fizikalc
6. avg 2007
1.283
0
36
44
terra rossa
bojanm.blog.com
Ja hud udarec
grin1.gif

"Pred nekaj časa je CEO Acerja izjavil, da je Windows Vista razočaranje za celotno industrijo. Njegova izjava je sprožila plaz govoric, da bi naj Acer sledil Dellu in začel ponujati prenosnike s prednaloženim Linuxom." vir:slo-tech

Francoska vlada in šolstvo komplet na linux, Italjanski parlament komplet na linux, ...
Spoznavajo kaj je v resnici dobro.
Sam ga imam zdaj približno dva meseca in sploh ne pogrešam win. Dela mi vse kar rabim, s programi ni problema, z gonilniki ravno tako ne,...
 

mish

Pripravnik
18. avg 2007
181
0
16
Obišči stran
Citat:
Uporabnik redorange pravi:
Francoska vlada in šolstvo komplet na linux, Italjanski parlament komplet na linux, ...
Spoznavajo kaj je v resnici dobro.
Sam ga imam zdaj približno dva meseca in sploh ne pogrešam win. Dela mi vse kar rabim, s programi ni problema, z gonilniki ravno tako ne,...

Če bi le adobe-jev CS delal normalno na linuxu pa bi bilo sploh super
rolleyes-1.gif


Sorry za OT
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Se kar strinjam z osnovno idejo... udarec bi bil, če bi namesto XP-jev uporabljali linux
 

EuroDJ

500. registrirani uporabnik
18. avg 2007
349
0
16
43
vista je šele nezanesljiva, treba bo počakat do SP1
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Nič, bo pač potrebno še ene 10 let počakat, da bodo strokovnjaki za procesorje in mame plate naredili dovolj zmogljive zadevce, da bo lahko na njih Vista normalno delala
evil.gif
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Zanimivo, da toliko govorite čez Visto... Imam občutek, da nekateri pljuvate po njej, pa čeprav je sploh ne poznate. Jaz sem si jo naložil kakšne pol leta nazaj in sem precej bolj navdušen nad njo kot pa nad XPji, ki so se mi stalno sesuvali. No, sicer pa, to je pač moje mnenje.