Odvzem vozniških voznikom nad 70 let....

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Žal povsod vidiš le svoje sovražnike. Res žalostno.
Ti vidiš pa povsod staredece, ki v krožiščih ogrožajo cel svet, po Avtocestah vozijo kontra, na pospeševalnih pasovih ne pospešujejo dovolj hitro, da je treba (oh katastrofa) bremzat zaradi njih in podobno sranje...
Očitno ti ne misliš postat star.

Ce mi kdo vzame prednost na rondoju je to kaki fosil za volanom; ko pri 110 km/h po levem pasu vozi kaki pred mano je to ali ženska ali pa kaki fosil za volanom; ko mu pri rdeci luci 3× avto crkne je to zenska ali pa fosil za volanom; ko pred mano cijazi nekdo 30 km/h je to fosil za volanom. Po vsem tem pridem domov vzamem časopis v roke in kaj preberem ? Fosil vozo v napačno smer na AC.

In ti praviš da so SUVi bedarija. Ravno zaradi fosilov se drugje kot v SUVu clovek več ne počuti varen.
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
a ti nisem dal link, da bi pogledal kdo dela največ nesreč? ali si ga namerno ignoriral?
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
@all

Moje mnenje je da se 70 letniku da, recimo vsako leto (70,71,72,73...) test iz varnosti v prometu.

Recimo poligon tako majo avtošole, pa da malo tam vozi, rikverc&podobno, oz. da ima eno kondicijsko uro
po mestu z avtom od avtošole in inštruktorjem, vklučevanje na obvoznice & podobno...
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
itak, da zletijo in to še v večih primerih.....samo če bi on vrnil izpit pri 63 kakor ga nameravam jaz do tega ne bi prišlo
grin1.gif