odhod v tujino

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Za ekonomijo je sigurno koristnejši en fušar, ki ves denar požene nazaj v domače gospodarstvo, kot vsak vzoren državljan, ki po vestnem plačilu davkov, ostanek ali vsaj nekaj k€ odnese v tujo ekonomijo in se dere, ,,denar je moj, lahko ga zapravim kakor hočem,,..
stupid-1.gif
.
...po možnosti ima pa še plačo financirano samo na podlagi jemanja dragih tujih kreditov
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Pri nas je glavni problem v raznih Jordanih, ki so samo fauš drugim za to kar imajo, ne vidijo pa koliko dela je za tem.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Pri nas je glavni problem v raznih Jordanih, ki so samo fauš drugim za to kar imajo, ne vidijo pa koliko dela je za tem.

Ti res nisi normalen, ane ? Imaš probleme več kot očitno sam s seboj
jezen.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Države ne moreš nič OBIRAT, ker nima popolnoma nič,
lahko se samo trudiš, da ona čim manj obere tebe,...pravzaprav je to postal že pogoj za kolker tolk normalno preživetje
frown-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Pri nas je glavni problem v raznih Jordanih, ki so samo fauš drugim za to kar imajo, ne vidijo pa koliko dela je za tem.

Ti res nisi normalen, ane ? Imaš probleme več kot očitno sam s seboj
jezen.gif

Eno nalogo imam za tebe, s 7. stopnjo izobrazbe ne bi smela biti pretežka - najdi 1 (en) moj post, v katerem trdim KARKOLI od tega, kar si napisal v trditvi o meni v tvojem citiranem postu. Ali pa se zavleči v tisto luknjo iz katere si zlezel.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Pri nas je glavni problem v raznih Jordanih, ki so samo fauš drugim za to kar imajo, ne vidijo pa koliko dela je za tem.

Ti res nisi normalen, ane ? Imaš probleme več kot očitno sam s seboj
jezen.gif

Eno nalogo imam za tebe, s 7. stopnjo izobrazbe ne bi smela biti pretežka - najdi 1 (en) moj post, v katerem trdim KARKOLI od tega, kar si napisal v trditvi o meni v tvojem citiranem postu. Ali pa se zavleči v tisto luknjo iz katere si zlezel.

Bogi otročiček a se počutiš užaljenega, no no saj bo bolje ane ko boš šel na svoje?
hysterical-1.gif


467716-post_slo.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
@punci: kaj ko bi se vedve dobile pod softijevo uro in se tam zmenile, mi pa pridemo razsodit katera od vaju je večja piæka. Kaj pravita? Pa izgovori ala "menstro mam" ne veljajo.

Dejte se vrnit nazaj na temo, mi je ljubše to kot pa, da se jo zaklene.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.