Odhod drage na morje

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik zetko pravi:tud nista tko mlada, koncujeta faks....
Damn ej, res sta noro stara že.
stupid-1.gif

Citat:
sam pac poba veckrat potarna, ker zenska je huda in bi jo vsi
Torej po njegovem vse hude ženske varajo al kako?
grims-1.gif


No, ti bom tako povedal: največje candre, ki sem jih jaz poznal sploh niso bile hude, pa so vseeno skoraj vsak dan bile z drugim. Pač so bile lahko in moškim je bilo to dovolj. Sicer mi ni jasno kako, ampak ok.
confused-1.gif

Če pa do sedaj ni pogruntal, da je lahko, potem ima pa problem: pa ne v ženski.
smirk-1.gif


PS: Pa brez slike ne verjamemo, da je huda.
evil.gif
 

Blaz

Pripravnik
4. avg 2007
353
0
16
ksz
Saj tu se ne gre za posesivnost, ce bi onadva zivela v taki vezi da pač nista skoz skupaj in pač ne hodita vedno skupaj na morje itd. bi blo to cisto ok.Ampak ocitno temu ni tako in je to nekaj novega za njega, ker ce bi ze vs cas tako zivela se mu nebi zdelo cudno in nebi nicesar sumil.Tak da ostajam pri tem da je opraviceno v s skrbeh.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
torej je tebi kul, ce gre tvoj s svojo prijateljico za 14 dni na bahame.. jebat ga pust mu svobodo
evil.gif
A je šla ona s prijateljem? Šla je s kolegicami, kar je čisto normalno. Če bi šla pa sama s kolegom bi se pa upravičeno pritoževal.
17758-icon_confused.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
torej je tebi kul, ce gre tvoj s svojo prijateljico za 14 dni na bahame.. jebat ga pust mu svobodo
evil.gif
A je šla ona s prijateljem? Šla je s kolegicami, kar je čisto normalno. Če bi šla pa sama s kolegom bi se pa upravičeno pritoževal.
17758-icon_confused.gif
kaj pa enakopravnsot...kaj pol ce ima prijateljico
evil.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
A jebiga pol.

Drgac pa sej veš kako je blo k smo pelal une dol,k so fantom rekle da gresta na morje
grin1.gif


Sej vsaka je šla res s kolegico na morje,samo ni omenla da jih mi peljemo dol in da bomo dol skupi
grin1.gif
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
Citat:
Uporabnik zetko pravi:
Zadeva je sledeca. Od kolega punca je sama odsla na morje, zdej pa tarna da je to zacetek konca. Kaj mislite vi?

v drugi sekciji je Alkohlik odprl temo, da smo ženske ljudje z veliko domišljije... vidim, da si tudi moški delate kar nekaj nepotrebnih utvar...
rečmo, da je hotla malo predaha in je šla na dopust sama?
zakaj rabi predah, je pa cela druga debata... tudi jaz sem ga nekoč poslala k mami čez vikend, samo, da sem imela mir pred njim vsaj 2 dneva
wink-1.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Nisem prebral cele teme tako, da ne vem kaj vse ste napisal.

@Michkena rečmo, da se že kar nekaj časa na skrivaj dobiva z enim/eno in se je le odločila, da sedaj si vzela malce oddiha in hkrati bila z drugim/o.

Hočem povedati, da sta najbolj pomembni možnosti le oddih in varanje. Ne moreš biti 100%, da je šla na oddih. Katera možnost je ta pava se bo pa pokazalo v prihodnosti če bo seveda odpiralec teme kaj novega napisal.

Upam, da se bo srečno končalo.
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
moja je tudi šla sama na morje tako s prijatelji kot tudi s prijateljicami.

enako je bilo z menoj...

nazadnje lani sem recimo šel s kolegicami sam na morje, zdaj žena pa je bila doma.

in ne, to ni bil razvrat temveč zelo sproščeno prijateljsko žuriranje in sprostitev...

če sicer ni nekih trenj v odnosu to prijateljevanje in počitnikovanje ne bi smelo biti problem!

smo si pa ljudje različni in nekatere zgodbice so kasneje dejansko lahko za na đerispringeršov!
 

Akasha

Pripravnik
23. sep 2007
240
0
16
Ljubljana
Ne zdi se mi,da pomeni konec zveze, če gre kdaj partner sam kam, pa tudi morda za več dni(pod pogojem,da greva seveda tudi skupaj dostikrat kam). Gre se za zaupanje (sedaj,če tega ni,je druga stvar...). In ne bi marala enega,ki bi me hotel 100% kontrolirati in po možnosti še moriti, da kam ne smem. Želim imeti tudi življenje poleg zveze in nekaj časa tudi za svoje reči. Ni zame, da stalno samo skupaj visiš in to je to. Itak pa če sem v zvezi, že sama od sebe običajno povem kaj počnem in kam kaj grem, pa tudi s kom.