odganjalec mačk

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
V mojem selu, imajo pri eni hiši odganjalca mačkov in ... zgleda pa kot solarna lučka, na pogled čisto ista, spušča pa take nadležne zvoke, da je za popizdit.
stupid-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik softi pravi:
kako in s čim odgnati 4 nožne perzijske, dolgodlake, kratkodlake, mešane in vse druge 4 nožne mačke z vrta. serjejo vse povsod, po vrtu, na dovozu..nema da nema.

sicer jo lahko pokončam, sam bo sosedova 2 nožna muca jezna.

prosim za resne, preizkušene metode.
alternativi sta dve:
smrt mačku
smrt bančneu računu, ker bo treba postavit ograjo.

Ob postavitvi na vrt tega, nebo ne mačk, vrabcev, in lahko mi vrjameš niti enega krta nimam na hofu.

Tak pa zadeva zgleda po opravljeni nalogi nekako takole, skoraj vedno pa še huje;

krtek1.jpg



Najlepše pri vsem pa je, da mačke niti najdeš ne. In niti rdečih flekov ni nikjer, model pobriše zasabo vse sledi.
 
Nazadnje urejeno:

smack

Pripravnik
17. avg 2007
406
3
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik softi pravi:
kako in s čim odgnati 4 nožne perzijske, dolgodlake, kratkodlake, mešane in vse druge 4 nožne mačke z vrta. serjejo vse povsod, po vrtu, na dovozu..nema da nema.

sicer jo lahko pokončam, sam bo sosedova 2 nožna muca jezna.

prosim za resne, preizkušene metode.
alternativi sta dve:
smrt mačku
smrt bančneu računu, ker bo treba postavit ograjo.

Nakup psa.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
kako in s čim odgnati 4 nožne perzijske, dolgodlake, kratkodlake, mešane in vse druge 4 nožne mačke z vrta. serjejo vse povsod, po vrtu, na dovozu..nema da nema.

sicer jo lahko pokončam, sam bo sosedova 2 nožna muca jezna.

prosim za resne, preizkušene metode.
alternativi sta dve:
smrt mačku
smrt bančneu računu, ker bo treba postavit ograjo.

Ob postavitvi na vrt tega, nebo ne mačk, vrabcev, in lahko mi vrjameš niti enega krta nimam na hofu.

Tak pa zadeva zgleda po opravljeni nalogi nekako takole, skoraj vedno pa še huje;

krtek1.jpg



Najlepše pri vsem pa je, da mačke niti najdeš ne. In niti rdečih flekov ni nikjer, model pobriše zasabo vse sledi.

sam kok je pa to grdo. se soseda ne bo hotla več družit z mano.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ve, da je soseda
ve tut kako smo nekoč obnemeli, s stroji vred in gledal darove narave. 80 smrekc je vsajenih brez enega krčenja nog, vse samo predklon.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ni poročena...je pa..k cuker.. mlada...

nč..najboljš, da obrnem jagnje pa te povabim. sam morš pridet sam. ker mam sam eno ketno. tko da tebe bom že prvezal, sam tvojo ne bom mogu zvezat da te ne namaha.

bi pa mogu vidt sliko, da bi si predstavljal. delal s eje na polno tiste dni. pridem an bajto..tišina..k da nbenga ni. stopom not..moj bosanc fleks v rokah, jezik an tleh pa sam cez okn bul..kaj dogaja. nic ne odgovarja. pogledam cez okn..jezik na tla.

mala prepognjena, guzovi cvrsti..sadi smrekce.

k bo gradil anslednjo abjto, bom v takem nasleju, kjer s smrekcam delajo ograje.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Če je mlada, vprašanje, če bi jo dohaja.

Niso sam bosanci taki.

Moj mojster za vodovod, čez 50, je videl vsako, ki je šla mimo.
grin1.gif


Je kar nekaj dobrih v naselju.
cheer.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
na facebook-u sem jo našel.
bilo kuda udba je bila svuda, danes pa iz fotelja..hop..cica maca na 24 wide v polni hd resoluciji s polnimi anbreklimi sisami.

to mi deli.

obožujem tehnologijo

verjamem, da bo mali živel v času, k bo stisnu knof, pa bo muca že kadila pod mizo.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Optimist.

A ne veš, da čefuti postavljajo zid okol hiš, da nihče ne bi videl njihovih žen?

Ti pa pričakuješ sliko potencialne druge...