odganjalec mačk

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
kako in s čim odgnati 4 nožne perzijske, dolgodlake, kratkodlake, mešane in vse druge 4 nožne mačke z vrta. serjejo vse povsod, po vrtu, na dovozu..nema da nema.

sicer jo lahko pokončam, sam bo sosedova 2 nožna muca jezna.

prosim za resne, preizkušene metode.
alternativi sta dve:
smrt mačku
smrt bančneu računu, ker bo treba postavit ograjo.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
V vrtu lahko posuješ malo popra...

Sicer je pa edina (prava) rešitev, da vse (oz. čim več) površin, kjer je možno kopati (pesek, zemljo, ..) zakriješ (bodisi s ploščami, tlakovci, tepihi, ...), ali pa posadiš travo.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Ograja ki prepreči vstop mačkam? Tu samo 5m gladkega betona pomaga - in seveda nobenega drevesa par m pred in za ograjo. Če nočeš živet ko v Gazi raje napovej smrt mačkom, pa če bo sosedova muca jezna al ne. Kaj to je vse njena golazen?
 

rebula

Zelenc'
28. mar 2010
14
0
1
Slišal sem, da obstajajo rastline, ki mačkam smrdijo. Za več info, bi moral povprašati soseda, ki se na te stvari bolje spozna...
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ma..
ena bajta naprej je en maček..neko dolgodlako čudo. k je sralo pri ans, pa sem ga parkrat presral in zdej ej to sicer bolje. ampak ta maček hod v bajto nasprot. in tam majo..enga, dva mačka. in zdej kdo serje, ker serje ne vem. nisem delal še zasede po tistem k sem mačku pomagal usrat s ek konj.
amak na spodnjem lahkoserje ta čez cesto, na vrti gor pa itak da od sosede naprej.
zdej..mačja bolezen, igra otrok, vse to..nekak maček men ni..opcija.
spodnji del..asflat..pa bo rešeno. sam vrt pa ne morem sfaltirat, pokrivat itd. tam bi dal pleteno mrežo okol, pa dokler se on po vietnamsko vlači čez, ga jest poknem med oči k nič. verjamem, da ga ne zadrži, sam ga naredi lažjo tačo.
in nazadnje..nočem zdej asfaltirat dvorišča in delat ograje. raj bi kaj druzga nabavil.

v mislih sem imel akke konrad brenčače itd.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Ja lahko uporabiš brenčače, eni so celo s senzorjem gibanja, da ne cvilijo nonstop (baje nekatere lahko slišiš). Potem puška - par jih vstreliš in ponavadi pobegnejo vse. Nekateri nastavljajo poper, obstajajo rože, ki jim smrdijo (ampak na žalost tudi nam
tongue-1.gif
)...

Tu imaš enega brenčača s senzorjem: http://www.identis.si/?mod=catalog&action=productDetails&ID=124
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Ja lahko uporabiš brenčače, eni so celo s senzorjem gibanja, da ne cvilijo nonstop (baje nekatere lahko slišiš). Potem puška - par jih vstreliš in ponavadi pobegnejo vse. Nekateri nastavljajo poper, obstajajo rože, ki jim smrdijo (ampak na žalost tudi nam
tongue-1.gif
)...

Tu imaš enega brenčača s senzorjem: http://www.identis.si/?mod=catalog&action=productDetails&ID=124

mogoče veš ceno. in a mačje odganjanje sliši človek ali ne? ker če sliši..pol to ni to.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.860
3.888
113
Glede na to da ti delajo probleme samo 4-nožne mačke in da se jih ne moreš znebit na edini ustrezen način priporočam da mačkam odrežeš samo eno taco. Tako bodo ostale žive in 3-nožne!

Sicer pa najboljša alternativa je dober pes!
zmaga.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Glavo mu do uh porini v njegovo sranje, naš je bil hud primer in ga ni šlo odvaditi z ničemer, s tem pa. Cel vikend se je izogibal hiše, potem še kak mesec mene, zdaj pa sma spet kolega hehe.
 

Naglfar

Fizikalc
7. sep 2007
1.563
1
36
Panonija
Citat:
Uporabnik softi pravi:
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Ja lahko uporabiš brenčače, eni so celo s senzorjem gibanja, da ne cvilijo nonstop (baje nekatere lahko slišiš). Potem puška - par jih vstreliš in ponavadi pobegnejo vse. Nekateri nastavljajo poper, obstajajo rože, ki jim smrdijo (ampak na žalost tudi nam
tongue-1.gif
)...

Tu imaš enega brenčača s senzorjem: http://www.identis.si/?mod=catalog&action=productDetails&ID=124

mogoče veš ceno. in a mačje odganjanje sliši človek ali ne? ker če sliši..pol to ni to.

Sliši se in je moteče ...
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Pesa nabavi.......to je kao za odganjanje......

Potem pa še ga ti parkrat pelji k sosedu, naj se mu sred hofa posere
smile-1.gif


Mi mamo isti problem
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno: