Oddaja z Nino Gajič

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
Ja, se še kdo spomni tiste oddaje z Nino Gajič... k je mela ful slavnih gostov, se je pač dobivala z njimi pač kjer je blo možno... pol je mela pa še kao oddajo Ena na ena... je mela pa po enga gosta v studiu! Vrtelo se je pa takrat na Prvi TV
Ženska brez dlake na jeziku (men je bla šponska)!...

Ja... zanima pa me... če slučajno kdo ve, kje bi se lahko dobile njene oddaje? ... Zdej k je Toše umrl, sm se spomnla na njen intervju z njim in ugotovila, da bi si mogoč pogledala to še enkrat... čeprou mislm da bo težka,a??
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Na Prvi Tv je imela 2 oddaji, kolikor se spomnim. Ena na ena in Skozi ključavnico. Njene oddaje so bile vedno dobre. Ženska je bila odlična, vedno sem jo rada pogledala.

Sem že mislila, ker je odprta nova tema, da bo spet kakšno oddajo vodila po tv-ju.

Se mi zdi, da je včasih bila tudi radijska voditeljica in je po radiju imela oddaje, kjer se je na enak način pogovarjala z gosti, kot so bile te oddaje po televiziji. Mogoče kdo ve, če je še danes kje na kakšnem radiju. Kje bi se jo lahko slišalo?

Sicer pa upam, da ji bodo kmalu spet podarili kakšno televizijsko vodenje, bi jo z veseljem gldala.
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
Citat:
Uporabnik Kibibi pravi:
Na Prvi Tv je imela 2 oddaji, kolikor se spomnim. Ena na ena in Skozi ključavnico.

tako tako ja... pa sej zato bi si jo rada ogledala še enkrat, pa iščem oddaje, če je kje možno!!
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
torej ni nobenga? ...
frown-1.gif