Odbojka

Samo Svoj

Guru
27. jan 2022
10.714
5.136
113
Kaj res nimamo teme za svetovno ligo narodov?

Glede na to, da naših fucbalerof ni v Severni Ameriki, bi človek pričakoval več športnega navdušenja nad dosežki naših.
Za tiste, ki ne veste: trenutno drugi turnir letošnje Lige narodov v Stožicah, naši hitijo k tretji zmagi proti Brazilcem, po tem ko so na tem turnirju že premagali Kanadčane in svetovne podprvake Bolgare.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
5.929
1.315
113
Spremlam, redno. Se 4 pike pa wau. Kot bivsi odbojkas spremlam kolikor morem. Ne pogresam pa teme tukaj, vse prehitro se zacnejo kurci merit s strani takih, ki pojma nimajo. Se ti da s takimi?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Svoj