Kaj res nimamo teme za svetovno ligo narodov?
Glede na to, da naših fucbalerof ni v Severni Ameriki, bi človek pričakoval več športnega navdušenja nad dosežki naših.
Za tiste, ki ne veste: trenutno drugi turnir letošnje Lige narodov v Stožicah, naši hitijo k tretji zmagi proti Brazilcem, po tem ko so na tem turnirju že premagali Kanadčane in svetovne podprvake Bolgare.