Od punce prijateljica

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
no no prste stran od moje bodoče
evil.gif
bivše
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik decva pravi:

tole je pa cisto nekaj drugega... mogoce misli, da nisi dovolj resen - to je tisti ki ti zelo hitro vse prijatelje predstavi, cez nekaj casa familjo
smile-1.gif
.... ce jo ne peljes v svojo druzbo, med svoje prijatelje je normalno, da ima obcutek da ti je samo ljubica...

Ja jaz sem pač tak tip, ki ne vozi babure nekaj okoli, in jaz tut nimam želje spoznat njenih kolegic, ker
še toti 2 kaj sem spoznal bi blo treba pobit na licu mesta.

In tut če jo pripeljem v mojo družbo ji bo dolgčas, ene zanimive teme se nebomo menli, jaz pa je nemislim
animirat celo noč, ker bom pol bol zmatran kot pa sem bil.

Ona ma svoje, jaz pa svoje, in tega se pač ne meša.

Kaj bom mel od tega da jo bom predstavil kolegom, nobenega od kolegov niti ne zanima kaka zgleda,
je nimajo niti želje spoznat, zakaj bi pol koga silil, bo že prišel čas.

Sicer pa jaz sem z okolice MB, ona pa z okolice ptuja, to je 55 kilometerska razlika, ona hodi v srednjo šolo,
jaz studiram in delam, jaz delam skoz ponoči, ona pa je dopoldan v šoli, ko je ura 14 in more na vlak se jaz
začnem počasi prebujat, torej med tednom ni šans. Med vikendom pa kaka sobota, včasih že petek, nedelja,
in po celem tednu nimam veselja trošit najinega skupnega časa ki traja 2 urci na prijateljih.

Sicer pa nevem kaj bi mela od tega da bi jih spoznala, polovici nebi bla všeč, druga polovica se pa nebi menla
z njo ker jim nebi bla zanimiva. In pol smo spet pri problemu; Kaj sem naredla narobe da me ne marajo?!
Nič nisi naredla, taki pač so, in če se nisi opazla tut jaz nisem nikomur iz tvoje družbe všeč, ker sem aroganten,
tisto tvojo kolegico bom pa tak obeso z dimnika naj visi ovca.

In že na začetku sem ji povedal, da se zna zgodit da nebom všeč ne njenim prijateljem, in ona ne mojim,
pa je rekla da jo to ne briga, ker ma ona mene rada.

Al pa jo res morem zapeljat v mojo družbo pa da dobi lekcijo.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
In že na začetku sem ji povedal, da se zna zgodit da nebom všeč ne njenim prijateljem, in ona ne mojim,
pa je rekla da jo to ne briga, ker ma ona mene rada.

Al pa jo res morem zapeljat v mojo družbo pa da dobi lekcijo.

jasno ti je dala vedet da hoče spoznat tvoje kolege....zdej ne vem, kaj tuki nisi zastopu?
normalno da ti je potem zamorila da se počut kot da jo skrivaš...kot da bi te blo sram jo pokazat kolegom...
 

B81

22. jul 2007
34.528
8.972
113
Aha. No, ena izkušnja več, gremo dalje.

A oni kolegici pa vrni, drugač bom tečn
grin1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Glej moji kolegi so od nje starejsi skorajaj 10 let, kaj se ma en 25 letnik z eno 17 letnico za pogovarjat?

Res totalno zgrešeno.

fak ej, pa dej nehi mladoletne nažigat madona...vsaj take dej, k vejo za kaj jo imajo
crazy1.gif

vsaj kakšno ki je srednjo šolo naredila, no
crazy1.gif

verjem mi, da se boš prec boljš počutu, pa tud kakšno besedo boste ti in tvoji kolegi lahko z njo rekli (20let+)
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Glej moji kolegi so od nje starejsi skorajaj 10 let, kaj se ma en 25 letnik z eno 17 letnico za pogovarjat?

Res totalno zgrešeno.

fak ej, pa dej nehi mladoletne nažigat madona...vsaj take dej, k vejo za kaj jo imajo
crazy1.gif

vsaj kakšno ki je srednjo šolo naredila, no
crazy1.gif

verjem mi, da se boš prec boljš počutu, pa tud kakšno besedo boste ti in tvoji kolegi lahko z njo rekli (20let+)

Ne, ker mlade ne gnjavijo.
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Kaj bomo to vse postopoma zvedl...Da ni poznala tvojih kolegov, da je to ena najstniska smrkla (v tem primeru se sploh ne cudm zakaj ma frendica tak vpliv nanjo) in se sprasujem, kaj vraga si ti delu z njo? Si jo mel res sam za podret al kaj? Dej najd si ksno vsaj mal starejso al neki, ne vem no...Zdej na vse skup mal drgac gledam.

grin1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
očitno že, če te je skenslala...
grims-1.gif

Ker jo je tadruga nakurblala. Nisem jas kriv.

Si, ker si uno kolegico preveč nežno v kuhinji prijel pa je še zmer naprej lajala.
evil.gif

Ja sej, polovica mojih kolegov bi ji vrjetno že kaj slučajno zlomila, jas pa sem prenežen...

Tolažim se, da na dolgi rok sem zmagovalec.