Ocenjevanje gostiln

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.832
1.061
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik feler pravi:
Ne vem če ima to kaj veze ampak znano je že da se zelo zelo težko dobi komplet dober kader za v gostilno (pa da rečem od kuharjev do kelnarjev), verjetno tam kjer jih majo dobre zadržijo, z začetniki in neizkušenimi se pa vidi kako je, drugače si kaj takšnega verjetno nebi privoščili še posebej ker kar nekaj lokalov v LJ spada v isto grupo.

Zlahka ji dobiš in obržiš, samo primerno plačilo jim je treba ponudit.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
.. jest ne vem zakaj, ma ko berem to temo in še posebej slike vidim, ratam lačen, pa sline se mi zažnejo cedit ... pa je spet "desant" na hladilnik
grims-1.gif
...
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
528
15
18
Jutri skočim malo na obalo pa me zanima kje se da za zmerno ceno jestibv Kopru(kosilo)?

Hvala
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Jaz ko sem v Kopru rad grem v Kapro, ni poceni, ni predrago (odvisno kaj si privoščiš) pa hrana tudi kar solidna.

Aja... ni pa to kao "malica" opcija. Če si slučajno mislil kosilo v smislu malo boljše malice?
 
Nazadnje urejeno:

casio

Pripravnik
19. nov 2014
528
15
18
Razmišljal sem o kaki pici, nežnejši spol pa ima rada kalamare. Kaksno mnenje je pa kaj o piceriji atrij?
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
431
32
28
Citat:
Zlahka ji dobiš in obržiš, samo primerno plačilo jim je treba ponudit.
amm...problem je, ker se pri nas (SLO) nič ne splača....
prevladuje mišljenje, zakaj bi drugemu dal če lahko sebi zadržim....

zato pa je splošna katasrofa v trgovinah, lokalih, kuhinjah....in še kje....enostavno ljudje nočejo več delat za minimalca.....pa iskreno povedano...dam jim čisto prav.....

ratujemo gnila in pohlepna država....
bonk.gif

al smo že?
shocked-1.gif
 

MojcaG

Pripravnik
2. sep 2007
319
5
18
Glede morske hrane, a je kdo poskusil to v Domžalah? Se že lep čas spravjam pa ništa od mene... ? https://www.restavracija-pristan.si/

Ja :) Bili 2x lani, obakrat vnaprej naročili izpod peke (ribe, hobotnica, krompir, zelenjava), obakrat za prste obliznit :)

Tudi cenovno je bilo zelo sprejemljivo (za 4 osebe pod 90 evrov s pijačo, za 6 oseb nekaj malega predjedi + pijača + sladice okrog 140 evrov).
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
Evo, smo bili danes v Primorki.

Kaj naj recem...

Hrana top, postrezba tudi v nulo, samo cene pa so malo prenavite.

Jedli smo sledece:

Predjed: garneli z jurcki na zaru 1x (odlicno), 1x goveja juha (prav tako odlicna), glavna jed ribja plosca (2x orada, taveliki shrimpi 6 komadov, in nekaj lignjev na zaru, blitva krompir).

Aja pa za pogrinjek nek ful dober tunin namaz s cisto svezimi polnozrnatimi bombetkami.

Pili pa smo, jaz 2dl buteljcne malvazije (hisna, odlicna), cocacola, ter 1dl domacega jabolcnega soka.

Za vse zgoraj omenjeno sem odkartal tocno 100,6€.

Se pravi dva odrasla in hcerka (ne poje se veliko, ker ima komaj 2,5let )

Priporocam vsakemu, ki si lahko privosci, se pa drugje komot je take stvari ravno tako dobre za pol cene.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Od kje so ti pa to naračunali? Gledam online cenik ravno, ribja plošča za 2 osebi je 32€. Ostalih 68€ pa je ena juha, ena predjed in nekaj pijače?
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.013
298
83
Goriska
Odkrito povedano ne vem kaj je koliko stalo, ker vedno pogledam samo koncno ceno.

Menija pa tudi nisem gledal, ker ni bilo potrebe, ker nam je kar natakar priporocal.

Kje pa si videl cenik, jaz sem sel malo brskati pa ne najdem nobenih cenikov na njihovi spletni strani.
 

as21

Pripravnik
18. dec 2007
786
21
18
jaz kar pike dobim ko imajo na menijih cene na Kg ler nikoli ne ves koliko bos na koncu placal. sestavine so ponavadi potem cudezno 2x tezje, sploh v turisticnih krajih. Izjema je pa npr. Stari pisker kjer so vcasih prinesli zrezek v vakumu pokazat in ce si izbral enega z 478g,jih kr bilo toliko tudi na racunu...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Ja, te cene vezane na težo so včasih malo lovske. Skratka bilo kako obrnemo je urby20 plačal bistveno več(prveč) kot je na ceniku in tudi bistveno več kot je takšna hrana kjerkoli drugje v podobnih restavracijah. Jaz mislim da so se pri računu za*jebali nekaj. Brez pijače je to po ceniku točno 46,70€. Se pravi če je pil najboljšo Malvazijo in tisto Cocacolo in deci soka je to max. 60,00€.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
Hehe, blagor se mu, ce ga pri takem narocilu ne strese, ko dobi racun za 100e...