Ocenjevanje gostiln

• Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Izvedi več...

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.664
2
38
Ne vem če ima to kaj veze ampak znano je že da se zelo zelo težko dobi komplet dober kader za v gostilno (pa da rečem od kuharjev do kelnarjev), verjetno tam kjer jih majo dobre zadržijo, z začetniki in neizkušenimi se pa vidi kako je, drugače si kaj takšnega verjetno nebi privoščili še posebej ker kar nekaj lokalov v LJ spada v isto grupo.

SJTV1

Avtomagazinovec
18. jul 2007
15.897
47
48
Obišči stran
Citat:
Uporabnik feler pravi:
Ne vem če ima to kaj veze ampak znano je že da se zelo zelo težko dobi komplet dober kader za v gostilno (pa da rečem od kuharjev do kelnarjev), verjetno tam kjer jih majo dobre zadržijo, z začetniki in neizkušenimi se pa vidi kako je, drugače si kaj takšnega verjetno nebi privoščili še posebej ker kar nekaj lokalov v LJ spada v isto grupo.
Zlahka ji dobiš in obržiš, samo primerno plačilo jim je treba ponudit.

Spajky

Pripravnik
7. jun 2017
557
2
18
Obala
.. jest ne vem zakaj, ma ko berem to temo in še posebej slike vidim, ratam lačen, pa sline se mi zažnejo cedit ... pa je spet "desant" na hladilnik
...

AvtoFun

Fizikalc
29. dec 2007
12.098
56
48
Jaz ko sem v Kopru rad grem v Kapro, ni poceni, ni predrago (odvisno kaj si privoščiš) pa hrana tudi kar solidna.

Aja... ni pa to kao "malica" opcija. Če si slučajno mislil kosilo v smislu malo boljše malice?

Nazadnje urejeno:

casio

Pripravnik
19. nov 2014
383
0
16
Razmišljal sem o kaki pici, nežnejši spol pa ima rada kalamare. Kaksno mnenje je pa kaj o piceriji atrij?

kwa1

Pripravnik
12. jul 2013
246
0
16
Citat:
Zlahka ji dobiš in obržiš, samo primerno plačilo jim je treba ponudit.
amm...problem je, ker se pri nas (SLO) nič ne splača....
prevladuje mišljenje, zakaj bi drugemu dal če lahko sebi zadržim....

zato pa je splošna katasrofa v trgovinah, lokalih, kuhinjah....in še kje....enostavno ljudje nočejo več delat za minimalca.....pa iskreno povedano...dam jim čisto prav.....

ratujemo gnila in pohlepna država....

al smo že?