Obritoglavci ubili fanta, ker jim ni dal čika

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
http://www.siol.net/svet/crna_kronika/2008/05/v_veroni_skupina_obritoglavcev_ubila_moskega.aspx

Skratka, mladi italijanski skini so ubili 29-letnika, ker jim ni dal čika.

Res domoljubno dejanje (skini naj bi bili domoljubi)..
bonk.gif
 

move

Pripravnik
9. apr 2008
77
0
6
Cypress Hill
Skini pa domoljubi. Dva različna pojma. Maš take, k so pač mal bolj domuljubno usmerjeni (pa že te pretiravajo na trenutke) in take, ki jim vse predstavljajo pretepi in podobne bedarije. Ni dvakrat za rečt, da so bli teli italijani pijani do amena. Točn na ravni "ta spodnih".
 

PiLLLe

stranger
18. dec 2007
2.068
0
36
Ljubljana/Novo Mesto
V vsaki skupini ljudi imas tudi motence, ki kvarijo ugled tistim normalnim. Bosanci so pridni in delovni a kaj ko jih oznacujemo za cefurje (pretepaci sverceri dileri ...) zarad tistega malega procenta njih, ki je moten. Tako je tudi drugje v svetu.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.664
263
113
hja... dobr da jih je malo, sem bil pa v mladih letih njihov simpatizer... sam pol sm sčasoma vidu, da je vse skup mal bedn, pa mi niso več ql...

podpiram pa tiste prave skine, v angliji, nemčiji, rusiji... kjer se borijo za svoja delovna mesta...
čeprav vem, da žrtve (tuji delavci) niso nič krivi...
 
Nazadnje urejeno:

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:


podpiram pa tiste prave skine, v angliji, nemčiji, rusiji... kjer se borijo za svoja delovna mesta...
čeprav vem, da žrtve (tuji delavci) niso nič krivi...

stupid-1.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.664
263
113
ja vem... žalostno a ne?

sam čez 50 let, bomo res povoženi od kitajecev, poljakov in slovakov... itak je gospodarstvenikom vseen, ker je dnar bistvo. In če pač tujci delajo ceneje, pač naj. Sam tukaj bi se mogla pa država mal zamisliti, ker ti delavci si tud ustvarjajo dom, družine ipd... ponavdi se itak bl gonjo kot mi, se pravi na družino 3 4 5 otrok... in če to gledaš generacijsko, prideš do zaključka da, če nekaj deset let jih bo več kot nas, za to, ker nismo hoteli delat za bedne plače.


p.s.pa stem ni nic povezana zrtev v naslovu. sam tko da ne boste mislil, da mislim tega fanta...
 
Nazadnje urejeno:

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.415
9.884
113
kod Džej-Zija
Morda pa tudi oni samo iščejo človeka vredne razmere za življenje. Zato bojo vedno pritiskali na meje tistih držav, kjer je boljše. Če se bomo hoteli znebit tega pritiska, bomo morali sami (oz. zahodni svet v celoti) poskrbet, da bo ostalim dovolj dobro, da ne bodo silili k nam. Obsojat jih zaradi tega se mi zdi pa čisto nesmiselno.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.664
263
113
ja verjamem. sam nej najprej pač v svojih državah poskrbijo, da bodo imeli normalno življenje. Sicer je res, da bi lahko sodobni svet poskrbel, sam če so tam pač butasti voditelji, pač imajo tako kot imajo. sej se lahko naredi državni udar, upor, in se zamenja vlado... tukaj bi ostali svet ziher podpiral ta projekt. tud financno.

Sej pravim, država bi morala poskrbet za svoje delavce. Na tuje delavce 20% davka več pa je! na domače pa manj kot je zdej. In kolikor poslušam od delavcev (naših), tud prov nič dost niso pridni, v tem primeru slovaki. tko da ne vem, če je res vredno plačevat nekoga 250 eurov, da nič ne dela, al pa enga našega 300, k vsaj kej naredi in tud zna kej narediti...

jest bi itak meje zaprl za delavce. Zame je to čisto moderno suženjstvo. Sej ti delavci niso nič drugega kot sužnji tistega posrednika, in vseh k jih vzamejo v službe. sej nimajo nobenih pravic, dostojanstva, nič.

Sej so bogi, nič ne rečem...
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
neumnost! zakaj si sedaj zatiskas oci? cigani so super, skini pa ne? in pol meni tezite, da sem nestrpen?!

si se kdaj vozil po beli krajini? mimo njihovih naselj? skini tezijo takrat, ko se napijejo, cigani vseskozi! skine policaji vtaknejo v marice in jih prebutajo kot vole, ciganov se s palico ne upajo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.689
14.405
113
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
skini so hujša golazen kot cigani in vsi ostali skp

s tem se pa tud jst ne strinjam... skini znajo bit skor čist ok, je pa res dost odvisno od njihove starosti.. skinđule tm do ene 20 let zmeri delajo samo probleme in jim grejo po glavi samo fighti in podobne bedarije, starejši oz. odrasli skini pa so nekaj čisto drugega... znajo biti ql družba
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.664
263
113
ja no ampak če je niger je, če ne pa ni, a ne? tko kot ni vsak skin un k ima glavo pobrito, a ne?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.664
263
113
ma dej komplicirat! tud čebula bi bila bula, če ne bi imela če-ja!

napisal sem "ni skina s pravo vzgojo". in ne vem kako so lahko, če se ne smatrajo za skine, pol ni skin, če se ne smatra za skina! mogoče razmišlja tko kot oni, sam zarad tega še ni skin, a ne?