Obrezovalnik Lidl

Primozb

Majstr
17. jun 2018
20.112
308
83
še ena variant-

⚜️76,57€ ⚜️-8€ -8%/90$ https://bit.ly/3QV46rm Allowance kuponi !!!
84,53€ - from EU - CZ- ☄️☄️☄️☄️☄️☄️
VIOLEWORKS 388VF 5000W 12 Inch Portable Electric Chain Saw Pruning Chain Saw Rechargeable Woodworking Power Tools Wood Cutter W/ 1/2 Battery EU Plug - One Battery ☄️☄️☄️
https://bit.ly/3Rg24ll
✂️ Kupon: BgGTools8
✉️ brezplačna poštnina - EU Priority Line
Paypal!
 

kroja_

Fizikalc
23. mar 2016
183
86
28
Vprasaj
Ti jaz povem mojo izkušnjo. Točno takšno sem kupil prek eBaya. Vse lepo zgleda, lahka, ergonomska, kot super igrača. Ampak baterije slabe in motor slab. Nekaj časa ti bo delalo, da boš kar skakal od veselja. Od lidla so pomoje kar dobre, jo imam. Nisem še dovolj poskusil. Motor 12V, mislim da je 4 polni. Baterije seveda kvalitetne. Imaš garancijo in si miren. Je super za občasno rezanje kakšnih vej, splezaš na drevo in porežeš veje.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Vem kaj so "rakers" oz po naše (iz stihl strani :) ) omejevalnik globine.
Ampak ni mi jasno kak serviser je to, da tega ne ve.

Imam pa v spominu, da so mel prav napisano kao "kvalitetna veriga znamke oregon"....

Evo tale profi jo je testiral kr neki cajta (je pa človek v Avstriji oz. Nemčiji?)
Tu govori o verigi
Evo sem si vzel čas (upam da mi uspe naložit slike).....te kitajske motorke so vse generične

Lidl Parkside 53 (neki neki)
Kitajska PN4600 / PN5200 (46ccm vs 52ccm)

4+ leta nazaj mi je kolega dal za zrihtat CMI bks 45,4-40.....isto generična žaga....motor je isti....samo periferija se spreminja (plastike okol motorja....knofi....ergonomija uglavnem)

Odletela mu je plastična zvezda na štarterju.....del ND iz druge generične pa ni šlo zaradi drugačne oblike štarterja.....skratka...delujoča motorka je šla "v kose" za zabavo :)

Motor sem obdržal ker mi bo služil za učenje portanja kanalov...se bom čez zimo malo igral....lahko dobiš kasneje cilinder če hočeš svojo nabrit :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: wd40

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Tkole zgleda.....CDI enoto oljno pumpo in sklopko lahko pogrešam (če kdo rabi in je iz Lj ali gorenjskega konca).....ostalo rabim za zabavo.

Btw tesnilka pod cilindrom je kar debela....če jo odstraniš namesto nje pa uporabiš motorni silikon na tanko namazan....pridobiš nekaj kompresije....malo se ti tudi zamaknejo koti kanalov ker se cilinder spusti (izpuh in vsis trajata stopinjo dve....tri dalj in se bo motorka bolj vrtela.

Gledam izpušni kanal....je zelo majhen za skoraj 50ccm žago....tukaj so jo zgleda omejili (EPA regulacije).....tukaj bi se jo dalo največ odprt + kaka dodatna luknja v avspuh ki je tudi zelo zaprt...

Resizer_16615245394341.jpegResizer_16615245604023.jpegResizer_16615245766195.jpegResizer_16615245982597.jpeg
 

Priponke

  • Resizer_16615246076069.jpeg
    Resizer_16615246076069.jpeg
    1,5 MB · Ogledi: 65

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Evo sem si vzel čas (upam da mi uspe naložit slike).....te kitajske motorke so vse generične

Lidl Parkside 53 (neki neki)
Kitajska PN4600 / PN5200 (46ccm vs 52ccm)

4+ leta nazaj mi je kolega dal za zrihtat CMI bks 45,4-40.....isto generična žaga....motor je isti....samo periferija se spreminja (plastike okol motorja....knofi....ergonomija uglavnem)

Odletela mu je plastična zvezda na štarterju.....del ND iz druge generične pa ni šlo zaradi drugačne oblike štarterja.....skratka...delujoča motorka je šla "v kose" za zabavo :)

Motor sem obdržal ker mi bo služil za učenje portanja kanalov...se bom čez zimo malo igral....lahko dobiš kasneje cilinder če hočeš svojo nabrit :D
Ko je že govora o kitajskem sranju…
tudi če se rezervni del dobi maš lahko potem tako situacijo


Kaj sem se nasmejal ob tem. :D
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
Sam poročam: Kupil iz vigoexpress žago, dela normalno, okoli hiše sem požagal vse, baterija je zdržala cca 25 min dela.
Nafilal čez noč, danes sem požagal kar debele veje v gmajni, delovala je res dobro. Za 32 eur z dostavo je dober nakup. Požagal sem tudi kar nekaj praprotja in grmičevja z njo. Kot puter.

Eno vprašanje. Imam eno potko iz travnika do gmajne, ker se vsako leto zaraste praproti in robide, leska.... Ali obstaja kaka stvar ki jo lahko pošpricam/poštupam, da ne bi raslo več tam nič?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Ali obstaja kaka stvar ki jo lahko pošpricam/poštupam, da ne bi raslo več tam nič?
V kolikor toliko normalnem stanju naravnega okolja zmeraj obstajajo rastline, ki želijo "zasesti" prazen prostor. Tudi če s totalnim ali namenskim herbicidom uničiš ene rastline, se bodo takoj naselile druge, ki bodo mogoče še bolj zoprne. Hočeš nočeš, če želiš potko, je treba vsako leto nekaj "akcij", da je taka kot si ljudje predstavljamo, da bi naj bila. Mogoče sedaj poškropiš, potem pa letno dve košnji. Sicer bo čez dve leti enako ali še precej slabše.
Razen škropiv na osnovi glifosata, FFS register pravi, da bi proti robidi deloval še TANDUS 200 EC. Za nakup česarkoli od tega je seveda potrebno potrdilo FFS.
 

Primozb

Majstr
17. jun 2018
20.112
308
83
Sam poročam: Kupil iz vigoexpress žago, dela normalno, okoli hiše sem požagal vse, baterija je zdržala cca 25 min dela.
Nafilal čez noč, danes sem požagal kar debele veje v gmajni, delovala je res dobro. Za 32 eur z dostavo je dober nakup. Požagal sem tudi kar nekaj praprotja in grmičevja z njo. Kot puter.

Eno vprašanje. Imam eno potko iz travnika do gmajne, ker se vsako leto zaraste praproti in robide, leska.... Ali obstaja kaka stvar ki jo lahko pošpricam/poštupam, da ne bi raslo več tam nič?
če je blizu elektrika

30,16 € - from EU - PL -
NASUM 2000W Electric Thermal Weeder Hot Air Weed Killer Grass Flamethrower Weed Burner of Garden Tools - EU Plug
https://bit.ly/3pY6lyd
✂️ Kupon: Bg2dfbb5
✉️ brezplačna poštnina
Paypal!