Oborožen pijanec na poti skozi gozd zajel civilist

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Če pojasnilo policije pokaže, da je pravljica o lovcu izmišljena, je takoj treba govirti o nekakšnem 'klečeplazenju tujcem'?
confused-1.gif


Za tisto sedmerico je poskrbela policija, tisti, ki je bil brez dokumentov, je dobil ustrezno kazen, če so s premetavanjem kamenja naredili prekršek oziroma kaznivo dejanje, pa bodo tudi za to primerno sankcionirani.

Verjamem pa, da obstajajo bolniki, ki bi take ljudi izvensodbo potolkli in pometali v fojbe...kot so to očitno počeli njihovi dedki. Žalostno, da imamo v 21. stoletju med nami take cepce (zločinski geni')
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zakaj braniš mlade fašiste?

Dejstvo je, da bi morali dobiti eno vzgojno, ker so očitno pri njih problem zločinski geni.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Mi? kam pa me spet daješ in kaj imam jaz s tistimi kamni
smile-1.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Mi? kam pa me spet daješ in kaj imam jaz s tistimi kamni
smile-1.gif
Očitno ti pride, ko vidiš tisti napis iz kamnov.
bonk.gif


PS-Me pa zanima, če imajo za tiste kamne gradbeno dovoljenje ali vsaj lokacijsko informacijo. Drugače bi moral ukrepati gradbeni inšpektor in črno gradnjo v oz. protiustavni napis odstraniti na stroške lastnika zemljišča.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Napisa še nisem videl, razen na fotkah.

Fašiste je očitno nekdo angažiral, verjetno desničarji pri nas.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Nič jih ne branim, pravim, da je za take zadeve zadolžena policija ne nekakšen jager...

no saj, naslednje leto bodo zihr imeli proslavo ob protifašističnem boju tega jagra...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Lovec je zalotil mlade fašiste v slovenskem gozdu, ki so uničevali obeležje.

Kot odgovoren občan jih je polovil, edino pravilno, kaj so pa fašisti dejansko tam počeli pa je potem raziskovala policija.

Kolikor je mene znano iz medijev samo fašisti povzročajo probleme, mažejo table, spomenike, no sedaj so si upali celo priti na našo stran.

Lovca je potrebno primerno nagraditi.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik telex pravi:

PS-Me pa zanima, če imajo za tiste kamne gradbeno dovoljenje ali vsaj lokacijsko informacijo. Drugače bi moral ukrepati gradbeni inšpektor in črno gradnjo v oz. protiustavni napis odstraniti na stroške lastnika zemljišča.

Ne bom se spuščal v gostilniško debato, zato sem pobrisal del citata, ampak me zanima če si kadarkoli v življenju vsaj od daleč videl ZGO (Zakon o graditvi objektov)? Tam so tudi definicije kaj je objekt,...

Preden pišeš bedarije vsaj malo pomisli!

Mogoče bi tudi tistemu "stričku", ki s kosilnico oblikuje napise na svojem travniku, poslal gradbeno inšpekcijo?

PS: pa čisto tako za mojo nerazgledano glavo, mi povej kaj ima ustava z osebnimi imeni napisanimi na eno pobočje. Vemo, da ni res, ampak kaj pa če je napis res delo navijačev Tita Rabata? Mimogrede, Tito sploh ni tako redko ime v Romanskih državah.
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
Ne, da je lovec samo zalotil fašiste, ampak je branil drugega domačina pred njimi (ki so ga hoteli napasti s kamenjem).
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Tale napis gor je verjetno postavljen na črno ?Ali pa je dovoljeno povsot po gmajnah ga srat ?Kaj bi mi naredili če bi nam italjani naštimali napis proti nam z kakšnem Musolinijem ? Govorim,ker smo 70 let po vojni in faking kujac ni nič pomembno kaj je bilo takrat !
Koliko časa bodo idioti ranga SD takole srali po hribih ??In najhujše je to da perejo možgane mlajšim rodovom !!
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:

Ne bom se spuščal v gostilniško debato, zato sem pobrisal del citata, ampak me zanima če si kadarkoli v življenju vsaj od daleč videl ZGO (Zakon o graditvi objektov)? Tam so tudi definicije kaj je objekt,...

Preden pišeš bedarije vsaj malo pomisli!

Mogoče bi tudi tistemu "stričku", ki s kosilnico oblikuje napise na svojem travniku, poslal gradbeno inšpekcijo?

PS: pa čisto tako za mojo nerazgledano glavo, mi povej kaj ima ustava z osebnimi imeni napisanimi na eno pobočje. Vemo, da ni res, ampak kaj pa če je napis res delo navijačev Tita Rabata? Mimogrede, Tito sploh ni tako redko ime v Romanskih državah.

Zloženo kamenje se lahko smatra kot: trajno obeležje, spomenik, kamniti zid... za vsako od teh stvari pač potrebuješ vsaj lokacijsko informacijo, če že ne gradbeno dovoljenje.

Ker si zatajil svoje božanstvo te bo zagotovo doletela partijska kritika.
bonk.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Napisa še nisem videl, razen na fotkah.

Fašiste je očitno nekdo angažiral, verjetno desničarji pri nas.
Kaj pa, če so jih angažirali komunisteki, da bi potem zvalili krivdo na druge
stupid-1.gif


PS- to ne bi bilo prvič. Za večino zmazkov na krajevnih tablah v Avstrijski Koroški so bili krovi jugo udbaši. Verjetno za Italijo velja isto.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:


Lovca je potrebno primerno nagraditi.
Mu dat borčevsko penzijo.

No saj tvoja penzija tudi zažira blagajno in proračun, ker nisi delal toliko kot vsi ostali.
priden.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Lovec je zalotil mlade fašiste v slovenskem gozdu, ki so uničevali obeležje.

Kot odgovoren občan jih je polovil, edino pravilno, kaj so pa fašisti dejansko tam počeli pa je potem raziskovala policija.

Kolikor je mene znano iz medijev samo fašisti povzročajo probleme, mažejo table, spomenike, no sedaj so si upali celo priti na našo stran.
Citat:
Zakaj braniš mlade fašiste ?
Citat:
Fašiste je očitno nekdo angažiral, verjetno desničarji pri nas.

Citat:
kam pa me spet daješ in kaj imam jaz s tistimi kamni
Pravzaprav so tisti kamni fašisti, eni.
 

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.396
3
38
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Napisa še nisem videl, razen na fotkah.

Fašiste je očitno nekdo angažiral, verjetno desničarji pri nas.
Kaj pa, če so jih angažirali komunisteki, da bi potem zvalili krivdo na druge
stupid-1.gif


PS- to ne bi bilo prvič. Za večino zmazkov na krajevnih tablah v Avstrijski Koroški so bili krovi jugo udbaši. Verjetno za Italijo velja isto.

No pa imamo novo BOJDA resnico
uf-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:


Lovca je potrebno primerno nagraditi.
Mu dat borčevsko penzijo.

No saj tvoja penzija tudi zažira blagajno in proračun, ker nisi delal toliko kot vsi ostali.
priden.gif
Sem se že ustrašil , da moja penzija zažira kakšnega fašista.
 

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Tale napis gor je verjetno postavljen na črno ?Ali pa je dovoljeno povsot po gmajnah ga srat ?Kaj bi mi naredili če bi nam italjani naštimali napis proti nam z kakšnem Musolinijem ? Govorim,ker smo 70 let po vojni in faking kujac ni nič pomembno kaj je bilo takrat !
Koliko časa bodo idioti ranga SD takole srali po hribih ??In najhujše je to da perejo možgane mlajšim rodovom !!
Koliko križev in kapelc po naših hribčkih pa ima papirje???
A lahko kar pridem, pa jih razbijem, razžagam? Samo vprašam! Vidim da je dovoljeno. Pa še kamenje lahko mečem na domačine spotoma.

Tole je Primorska fantje. Tle te bo lovec pospremil do policije tudi v primeru, da podiraš križ na hribu. Pa nihče se ne bo spraševal, kak [cenzura] je, ker podpira zločinsko RKC. To je PRIMORSKA!!!