Oborožen pijanec na poti skozi gozd zajel civilist

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
540
6
18
Ampak resno... Če je možakar sam gnal čredo makaronarskih premetovalcev kamenja (očitno tudi z domačimi pomagači) v dolino k policajem, si zasluži najmanj red Zlatega jelena z bršljanovim vencem... makaronarji pa Mama mia, mama mia... partigiani, partigiani. :))
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Stardec, jst bi pa rad vedu ki si ti doma, ki maš tiste travnike, bolje rečeno,
mam eno poznanje v Italiji in bi mogoče lahko zrihtu ene par komadov, da pridemo na tvoje metat kamenje in mendrat travo.
Sej jst oblubim, da ne bom nič škode delal, vse bodo izvedli tujci, jst bom samo oprezal za prihodom policajev, da prav čas spizdimo,
ker ti nam pa itak ne smeš nič nardit, če prideš poreblizu, ti bo pa že kir Italjanček kamen zafuku.
Res oblubim, samo tujci bodo delali škodo, to te pa tak ne moti, anede
zmaga.gif
Cape, ti si en kljukec.
Jaz bi tebe rabu, da bi ti prišel mojmu konju rep na stran držat, da si ga on med iztrebljanjem, ne bi ponesnažil.
Ti bi bil kot naročen za tak posel. Snečer, kot strokovno izobražen izvedenec, bi pa potem, seveda za dober denar, ker on ne dela nič zastonj, natančno vse fige preštel in jih razvrstil po velikosti.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Imena in priimke daj, če so znani...

Spet mi podtikaš neko krvoločnost, še nikoli nisem nikomur nič žalega naredil.

Desničarska podtikanja.

TALE za prmej ni zločinec, ker on pravi, da je poslovnež. Le zakaj mu ne bi verjeli?
In tako dalje......
 
Nazadnje urejeno:

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Torej udba se lahko zanima za državljane, državčjani pa ne za udbo? No, za udbaše se trenutno zanuimajo tudi nemška sodišča, slovenski organi tu baje rpecej zavlačujejo s svojo pomočjo. le zakaj?
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Imena in priimke daj, če so znani...

Spet mi podtikaš neko krvoločnost, še nikoli nisem nikomur nič žalega naredil.

Desničarska podtikanja.

TALE za prmej ni zločinec, ker on pravi, da je poslovnež. Le zakaj mu ne bi verjeli?
In tako dalje......

Po tvoje je on komunistični zločinec?
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.735
2.345
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
ksz

Res ste nekateri bolani na umu, imate take plašnice, zaradi mene si ga mečte na tisto brozovo gnilobo, toda daleč največ gorja v celi zgodovini Slovencev ste naredili prav vi komunajzarji. Tudi toliko nimate jajc da mora pisati neumnosti nek lah da si potem lahko mečete!

hysterical-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.460
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Cape, ti si en kljukec.
Jaz bi tebe rabu, da bi ti prišel mojmu konju rep na stran držat, da si ga on med iztrebljanjem, ne bi ponesnažil.
Ti bi bil kot naročen za tak posel. Snečer, kot strokovno izobražen izvedenec, bi pa potem, seveda za dober denar, ker on ne dela nič zastonj, natančno vse fige preštel in jih razvrstil po velikosti.

hysterical-1.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Če ne kaj drugega, se pa zavedni Slovenci moramo zahvaliti Italijanskim mladeničem, da so nam očistili del naše domovine.


Čeprav je rana sredi gozda videti žalostno je vseeno lepša, kot pa z ogabnim imenom komunističnega zločinca