Oborožen pijanec na poti skozi gozd zajel civilist

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.336
953
113
Titograd
Pusti, če jih je sam gobec..... da se vam da
smile-1.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik burst pravi:
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
zame je dober makaronar mrtev makaronar isto kot komunist, dober komunist je mrzel komunist.
@Telex.
A se bova tud nad tem pacijentom zgoraj kaj zgrazala? Jaz se! Ze dolgo! Pa ti?
Že od malih nog me učijo, da mislimo o mrtvih le dobro. S smrtjo se izenačijo tako ravni kot bogati, tako pošteni kot lopovi, tako visoki kot nizki, tako...
Makaronarjev ne poznam dovolj dobro, da bi lahko podal sodbo. A dobrega komunista še nisem srečal, pa imam že kar precej križev za sabo. Sem pa srečal veliko komunističnih: lažnivcev, lopovov in najverjetneje tudi nekaj morilcev.
Če pogledamo stvar iz mojega zornega kota ima dsf še kako prav. Če pa je z mrtvim komunistom mislil kaj drugega pa brez dodatnega pojasnila ali kristalne krogle (katero imajo nekateri komunsiteki tu na forumu) ne vem. Bi ga pa zagotovo zgražal nanj, kot kogarkoli drugega, če je s tem mislil kaj ekstremnega.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Od zdaj naprej bo na tistem hribu stal velik kip hrabrega partizana, ki je popolnoma sam po zgledu Bleka Stene, v težkem boju premagal 14 do zob oboroženih fašistov. Sledi državna proslava in slavnostni govornik iz Murgel doma.

je videl dvojno?
confused-1.gif
 

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
A ni škoda časa filozofirat???
bonk.gif

A ti zamenjam par besed, da vidiš kaj je napisal, da boš lažje razumel svoj zorni kot, kako ima dsf prav?

"zame je dober Slovenec (schiavo) mrtev Slovenec (schiavo) isto kot kristjan, dober kristjan je mrzel kristjan."

A ti zdaj to še vedno izpade normalno?
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik burst pravi:
A ni škoda časa filozofirat???
bonk.gif

A ti zamenjam par besed, da vidiš kaj je napisal, da boš lažje razumel svoj zorni kot, kako ima dsf prav?

"zame je dober Slovenec (schiavo) mrtev Slovenec (schiavo) isto kot kristjan, dober kristjan je mrzel kristjan."

A ti zdaj to še vedno izpade normalno?
Če govorimo o mrtvih le dobro, potem v tem vidim zgolj potrditev tistega, kar me vseskozi učijo.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
ksz...

rtv piše o oskrunjenih ''spomenikih slovenstva''...hm, meni se napis, ki slavi komunističnega diktatorja, ne zdi ravno spomenik slovenstva. Evropa pa je itak (izjema so naši 'severnokorejci') z resolucijo obsodila komunizem.

Pa da ne bo pomote...ne maram neofašistov.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
ksz...

rtv piše o oskrunjenih ''spomenikih slovenstva''...hm, meni se napis, ki slavi komunističnega diktatorja, ne zdi ravno spomenik slovenstva. Evropa pa je itak (izjema so naši 'severnokorejci') z resolucijo obsodila komunizem.

Pa da ne bo pomote...ne maram neofašistov.
Če se je Hrvat in hkrati pedofilski diktator broz boril za Slovensto je poleg zločinca tudi izdajalec svojega naroda. Podobno kot so narodni izdajalci komunisti, kateri so se med WW2 borili za Stalina v škodo lastnega naroda.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
ksz...

rtv piše o oskrunjenih ''spomenikih slovenstva''...hm, meni se napis, ki slavi komunističnega diktatorja, ne zdi ravno spomenik slovenstva. Evropa pa je itak (izjema so naši 'severnokorejci') z resolucijo obsodila komunizem.

Pa da ne bo pomote...ne maram neofašistov.
Če se je Hrvat in hkrati pedofilski diktator broz boril za Slovensto je poleg zločinca tudi izdajalec svojega naroda. Podobno kot so narodni izdajalci komunisti, kateri so se med WW2 borili za Stalina v škodo lastnega naroda.
če bi se za hitlera borili tako kot domobrančki pa nebi bili izdajalci...
grims-1.gif
 

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
Še boljše. Torej je policija pripravljena na take fašiste in jih ima na očeh in pod kontrolo.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik skala pravi:
če bi se za hitlera borili tako kot domobrančki pa nebi bili izdajalci...
grims-1.gif
Pa saj so se komunisti borili skupaj s Hitlerjem proti Slovenskemu narodu. Gestapovce so pričakali s podpisanim sporazumom in od gestapovce so se poslovili s podpisanim sporazumom o skupnem boju proti zaveznikom, če bi se izkrcali Jadranu. Vmes so pa zavzeto kradli in morili nemočne ženske, otroke, starce...
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik skala pravi:
če bi se za hitlera borili tako kot domobrančki pa nebi bili izdajalci...
grims-1.gif
Pa saj so se komunisti borili skupaj s Hitlerjem proti Slovenskemu narodu. Gestapovce so pričakali s podpisanim sporazumom in od gestapovce so se poslovili s podpisanim sporazumom o skupnem boju proti zaveznikom, če bi se izkrcali Jadranu. Vmes so pa zavzeto kradli in morili nemočne ženske, otroke, starce...
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
ksz...

rtv piše o oskrunjenih ''spomenikih slovenstva''...hm, meni se napis, ki slavi komunističnega diktatorja, ne zdi ravno spomenik slovenstva. Evropa pa je itak (izjema so naši 'severnokorejci') z resolucijo obsodila komunizem.

Pa da ne bo pomote...ne maram neofašistov.
Če se je Hrvat in hkrati pedofilski diktator broz boril za Slovensto je poleg zločinca tudi izdajalec svojega naroda. Podobno kot so narodni izdajalci komunisti, kateri so se med WW2 borili za Stalina v škodo lastnega naroda.
ježešna sedaj si me pa čisto zmešal... mene so učili da sta mela hitler pa stalin eno tako vojno kjer sta se spopadala...
 

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
Ne, ne. Ti pa res nič ne veš.

Očitno te ni bilo na predstavitvi knjige v Rovtah 27. aprila, kjer je bilo strokovno razloženo, da se nista spopadala. Vpraš Stiebra.

Pa tudi konclagerjev niso naredili v tridesetih letih, da bi zapirali komuniste, kasneje pa še geje, Rome, Žide in Slovane, kot si zmotno mislil. Tam v teh lagerjih so komuniste urili za skupni boj proti poštenim Slovencem. V Španiji pa so imeli več let skupne vojaške vaje ...
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
zanimiva dvojna merila totalitarnih rdeckarjev. ko pri nas gori kriz nad strunjanom je to umetniska svoboda, ko je na naslovnici cdja marija s podgano je to svoboda izrazanja, ko se v stripih rise mohameda in norcuje iz njega je to demokraticna pravica, ko se pospravlja skale iz gore, ki je posvecena totalitarnemu morilcu je treba pa cloveka najprej ustreliti, obesiti in nato razcetveriti.

BRAVO!
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.660
2.490
113
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
je treba pa cloveka najprej ustreliti, obesiti in nato razcetveriti ter zažgati, da ne bodo kosti odkopaval 70 let po tem. .

BRAVO!

Fixed
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Kot rečeno je jager samovoljno vzel prostost civilistom kateri niso prekršili nobenega zakona . Za nagrado ni bil ovaden in ne kaznovan.

Če dobro prebereš članek, je jager rešil osebo pred kamenjanjem. Verjetno bi jih moral pustiti pri miru?