Number26 banka končno na voljo v Sloveniji

sad

Guru
24. avg 2007
20.552
9.230
113
Ni, so preverili na supportu in napisali, da imajo oni težavo in ni težava pri meni.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.552
9.230
113
Jah lej, nimam drugega za delat, pa sem šel malo brez veze chatat na njihov support, nje? Ali zakaj misliš, da sem jih kontaktiral?
To sem dobil od njih, da rešujejo, sedaj pa ali bi se zdiral na njih ali pa obrnil Revolut, bi mi vzelo isto časa, samo rezultat bi bil pa kakšen, kaj meniš?
No, jaz sem se odločil za Revolut, ti pa, če želiš, imaš sedaj možnost se zdirat ;). Upravičeno. Meni je škoda tratit čas meni in njim.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.466
5.472
113
Pa so povedali oziroma, če je kdo imel kako podobno izkušnjo, ali dobis kdaj kako razlago, zakaj je do napake prišlo? Z N26 se nisem imela nobenih težav, Revolut nikdar ni priznal, da je na njihovi strani napaka, ampak je bila vedno ona druga banka kriva, so pa sčasoma potem zrihtali na potiho. In ravno z online plačilom pri junior kartici je bil enkrat problem. Se danes ne vem, kaj je bilo narobe ( moja Revolut je delala, junior povsod drugje tudi), naslednjič, ko je probal je pa delala...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.552
9.230
113
Niso povedali, kje je težava. Očitno jim nekaj v backendu ne štima. Ker mi je zahtevalo naj potrdim plačilo v aplikaciji in sem potrdil, potem je pa ven vrglo napako na strani trgovca oz. bolje rečeno verifikatorja plačila.
Pač, kar se mene tiče korektno, priznali napako, rešujemo, razloga jaz kot stranka niti ne rabim vedeti. Res pa je, da bi bil problem, če ne bi imel alternative. Ampak zato pa so alternative ;). Pač so izgubili provizijo.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.466
5.472
113
ne, v bistvu me to zanima iz vidika, a je to enkraten bug ali ne in a se lahko zanesem, da bo to naslednjič delalo ali moram računati in imeti rezervo odslej vedno. kode, kje jim je zaštrikalo pa ne rabim vedeti, niti je ne bi razumela. Zdaj mislim, da je bolj jasno, kaj sem hotela vedeti, pa očitno nerodno vprašala.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.960
321
83
www.svetidej.com
Govorim ti v imenu programerja: Če bi vedel, da bom s programirano kodo porušil produkcijo zagotovo ne bi kode sprogramiral z bugom :)

Seveda se bo kaka napaka zgodila. Tudi NLBju so cela plačila padla ko je uvajal Google Pay.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.552
9.230
113
ne, v bistvu me to zanima iz vidika, a je to enkraten bug ali ne in a se lahko zanesem, da bo to naslednjič delalo ali moram računati in imeti rezervo odslej vedno. kode, kje jim je zaštrikalo pa ne rabim vedeti, niti je ne bi razumela. Zdaj mislim, da je bolj jasno, kaj sem hotela vedeti, pa očitno nerodno vprašala.
Vedno, vedno, vedno imaš pri teh zadevah zraven alternativo. Pika. Itak je v telefonu vse skupaj.
Kot pa rečeno, to je bil prvi fail v vseh teh letih.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Ma ja sploh danes, ko imaš kup brezplačnih opcij, ni nek problem imeti rezerve. Jaz primarno plačujem s Curve vezan na Plutus/Binance/Crypto.com. Če karkoli ne gre, imam vedno pri roki (v Apple Pay za fizična plačila in številko v appih/passs managerju za spletna) še N26, Revolut (MC in Visa) in Inteso. Mogoče tudi poklicna deformacija, ker hočem imet redundanco, kjer je le možno. Se mi je že zgodilo, da v nekem trenutku noben Mastercard ni delal, ker je imel MC probleme, sem pač potegnil Viso od druge banke. Problemi so dokaj redki, ampak se ponavadi zgodijo tam in takrat, ko je najmanj treba.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.466
5.472
113
Online plačat... dve različni zadevi.

Je pa res, da se zdajle ne spomnim situacije, ko sem zapravljala "življenjsko nujno" :sprasujemse: Kaj bi to bilo?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.466
5.472
113
sem čakala, da bo eden s hrano načel. Odkar imamo hladilnik in špajz, ni nikdar življenjsko nujno... Življenjsko nujno je - zdele bo en "umrl", če ne bom ta moment mogla plačat. to je urgenca. Da grem pa po jajca en dan pa mi zaštrika nekaj, bom pa jezna, ampak sta doma še 2 škatli, tako da grem lahko jutri. so pa sitnosti to, ki so mi odveč.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.526
9.247
113
pa jutri rečeš isto, pa pojutrišnem isto itd... na konc si lačna, otroc se derejo, po kolenih prideš do lokalne trgovine, ki pa ima pos zaštekan. Evo, umrla na štengah.
Tako to gre.